Mój Amfo_Grall
Odpowiedz do tematu

:
ten wałek był w manualu :mrgreen:

:
Sylwestrze- plan świetny i powiem, że nawet może się udać :)

To ta Amfa z alle co poszła ostatnio za grosze ze względu na brak bezelicha? :)

Blaz
[Usunięty]
:
Jestem na tak! Nie jest monstrualnie wielka jak w tych zegarkach dla amatorów wędkarstwa, a robi klimat. :grin:

:
Tarmoszą mną sprzeczne emocje, dlatego też wypowiem się po okazaniu całego projektu ;)

:
Mną targają jednoznaczne emocje na widok tego kuriozum przyczepionego do koperty.
Kole mnie ta zębatka w oko po prostu.
Przykro mi, ale jestem na nie.

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Pierwsze efekty, wymieniłem wskazówki na oryginalne, założyłem bezel.

Wskazówki mam dzięki Adamowi, a oryginalna koronka wraz z tubusem jedzie do mnie dzięki Rudolfowi


















Ostatnio zmieniony przez Svedos 2010-11-27, 12:03, w całości zmieniany 1 raz
:
No i znacznie lepiej to wygląda...

Cieszę się, że wskazówki się przydały :) Te, które dostałem od Ciebie jak na razie wyczyściłem i czekam na na dostawę proszku świecącego do ich wypełnienia :)

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Zaczyna to bardzo przyzwoicie wyglądać :)

:
te oryginalne wskazówki są zajebiaszcze :cool:

:
...ależ ten Wostok jest świetny. Masakra Panie. Widzę Cię w przyszłym tygodniu u siebie.

:
No, teraz zaczyna przypominać ludzi :)

:
Boję się, że aż za bardzo spodoba mi się efekt końcowy, bo już teraz jest miazga!

:
Wyciągnąłem z innego egzemplarza amfy koronkę z wałkiem (bez tubusa) i sobie noszę, wygląda o niebo lepiej niż z "kikutem"




:
Teraz Sylwek - jest genialna :!:
Teraz melepetosy same zgadnijcie, czemu "Projekt Nurek 2011" m dokłądnie takie korzenie :twisted: :!:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.