Zegarek 24h
Odpowiedz do tematu

jachraniak
[Usunięty]
: Zegarek 24h
Jest to mój pierwszy post na forum - witam zatem wszystkich serdecznie i proszę o pomoc w znalezieniu zegarka którego cyferblat będzie 24-ro godzinny :)

Forum czytam już od jakiegoś czasu i zdążyłem zapoznać się z ofertami Tao i manbushje. Niektóre konstrukcje są ładne... naprawdę ładne...

Alpha 24 odpada - po prostu nie podoba mi się.



Czy za Wielkim Murem są inni producenci oferujący zegarki 24h?

:
Tu może być problem .. sam werk jest i produkuje go Shanghaj , ale zegarków z tym odczytem oprócz tej Alphy nie zanotowałem . Na Wus z tego co widzę głównie Radzieckie/Ruskie Rakiety Burany Poljoty , Szwajcarskie - Glycine Breitling Olech & Wajs . Plus trochę nowych brandów . Z Chińskich tylko ta Alpha. Może na Tao Bao coś jest .

jachraniak
[Usunięty]
:
na WUS mam konto od dawna :)

szkoda... to może nie 24h sensu stricto a zegarek z indykatorem 24? tylko jakiś ładny :)

:
może coś z gmt ?
ogólnie chińskich wygladajacych na chrono , z odczytem 24 godzinnym w totalizatorze to jest mnóstwo .. tanie i na ogół takie sobie i sporo brzydkich . Sea-gull powinien mieć coś ładnego w ten deseń

jachraniak
[Usunięty]
:
chętnie obejrzę jeśli coś masz...

BTW
z rozpędu zacząłem wątek nie tam gdzie trzeba :) może ktoś przeniesie "Za Wielki Mur" :)

:
Sprecyzuje co szukasz jaki styl jaki mechanizm , rodzaj koperty , kolor .
Na pewno coś kumotrowie pomogą .

:
Chyba największy wybór 24 godzinnych jest wśród ruskich.

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
TowRoupas napisał/a:
Chyba największy wybór 24 godzinnych jest wśród ruskich.

to akurat jest pewnik :)

Darecki
[Usunięty]
:
A może zacznijmy od tego ile masz kapuchy do wydania :?: :wink:

litespeed
[Usunięty]
:
Dokładnie. Podaj zaplanowany budżet. Najtańszego 24-h używanego "ruska" dostaniesz już za kilkadziesiąt zł, ale chyba nie tego szukasz :)

:
:wink:

jak najbardziej ma odczyt 24h..

maciek
[Usunięty]
:
altec napisał/a:
:wink: Obrazek

jak najbardziej ma odczyt 24h..


cudna. Naprawdę cudna.

jachraniak
[Usunięty]
:
Omega bardzo ładna :) ale wróćmy na ziemię... Darecki pyta o kasę - chodzi o chińczyka więc wiadomo o jakiej kasie romzwiamy ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.