ala Doxa sub?
Odpowiedz do tematu

:
Price: $610.00
Ref. 465N O-SV


Detailed Specifications:

Movement: Swiss Made Mechanical with Automatic Winding with Date and Sweep Seconds. ETA 2452 - 21 Jewels – Shock resistant, Incabloc, Anti-magnetic, Ball bearing winding rotor, 18,000 vibrations per hour.
Functions: Hours, Minutes, Sweep Seconds, Analog Date
Case: Polished stainless steel case with unidirectional ratchet style rotating diver’s bezel, hardened acrylic crystal with screw-down winding crown and solid screw-on back
Case Dimensions: Diameter 40mm – Length 48mm – Thickness 17mm – Strap width 20mm
Water-resistance: To 30ATM/1000 Feet
Dial: Orange with black and luminous markers with luminous hands
Bracelet: Satin-finish stainless steel with flip-lock clasp
Packaging: Attractive polished hardwood box with stainless steel “Zeno-Watch Basel” logo
Warranty: Zeno-Watch Basel full one-year manufacturer’s warranty

:
Juz go namierzyłem w 2 odmianach +1. Fajny i to bardzo. Ten pierwszy ze stalowym bezelem :)





Artego mnie jakoś nie przekonuje. Wolałbym Irreantum.

Foch und Ch.
:
irreantum,ma jak dla mnie spory minus w stosunku do Doxy:bezel-wykonany bardzo fajnie ,ale przez rezygnację z klasycznego dwustrefowego podziału jak w Subie (i zenku zresztą)



bezelek robi się ciężki optycznie .

natomiast Zenek ma brzydszą, zdecydowanie kopertę..

Ostatnio zmieniony przez altec 2010-11-19, 11:14, w całości zmieniany 1 raz
:
To ja może odpowiem śpiewająco... własnymi zdjęciami ;)



:wink:

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Certina DS-3 Cięzko trafić, ale od Doxy Sub jednak (ciut) tańsza :)

:
Ooooo macałem taką cytrynę kiedyś na GMT meetingu. Rewelacyjna koperta. Bardzo wysoka. Naprawdę świetny zegarek. :shock:

Foch und Ch.
:
TowRoupas napisz coś więcej o tym czarnym Citku :smile:

:
kubama napisał/a:
Ooooo macałem taką cytrynę kiedyś na GMT meetingu. Rewelacyjna koperta. Bardzo wysoka. Naprawdę świetny zegarek. :shock:

Ja ją nawet mierzyłem i trudno było zdjąc. Byłem bliski kupna. Fajny sprzęt, bez wątpienia.

:
Ghostdog napisał/a:
TowRoupas napisz coś więcej o tym czarnym Citku :smile:


Taki jak Svedosa tylko w PVD - dla mnie lepiej wygląda niż wersja w stali ;)

http://www.chinawatches.pl/viewtopic.php?t=2131

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
a wczoraj w tv leciała sahara i pan mac...cośtamcośtam nosił właśnie doxę pomarańczkę.. pycha zegareczek, jeden z 3 pomarańczowych tolerowanych przeze mnie (skx011 i monster)
mniodzio

:
...corten, odnośnie tego filmu, to moja luba, jak była scena z pięknie widoczną pomarańczką, zapytała mnie co to, po czym stwierdziła, że przeze mnie zaczęła patrzeć ludziom na ręce...

:
Film na podstawie książki Cliva Cusslera który jest ambasadorem marki Doxa Sub , a bohater jego książek zawsze nosi pomarańczkę , jest nawet edycja specjalna stworzona dla bohatera książek i filmu .

:
na potwierdzenie powyższych słów :
Mcco. mac.. no wiecie kto - kadr z filmu


i sam autor książki

waldii
[Usunięty]
:
Dzięki Panowie za wszystkie propozycje.Widzę ,że zegarków w tych klimatach jest niewiele i do doxy każdemu daleko.
Ale mówią że tylko świnia nie zmienia poglądów :grin: .Po przeglądnięciu dziesiątek zdjęć zobaczyłem(chyba) w nim coś czego nie widziałem wcześniej :cool: .
Z racji jakiejś tam dostępności jedzie do mnie Irreantum :smile: .
Czy się polubimy czas pokaże a jak nie to Magellan popłynie dalej w świat :wink: .

Blaz
[Usunięty]
:
Moim zdaniem to słuszny wybór. :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.