Jaki zegar ?
Odpowiedz do tematu

Darecki
[Usunięty]
:
A prestiż? :lol:

:
Nick- te Hamiltony w chrono miazga. Jaki to nr ref.?

:
Blaz napisał/a:
A powiedz Wywiad czy to ma być jedyny Twój zegarek?


Nie, na pewno nie.

Dodałem lepsze zdjęcia NT.

Roscosmos
[Usunięty]
:
Bibliotek@rz napisał/a:
Nick- te Hamiltony w chrono miazga. Jaki to nr ref.?


hamilton ma ładniejsze chrono w ofercie ;)

Te są za bardzo wypasione...i efekciarskie.

:
A jakis powazny chinczyk...
A Damasco...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Marco- znam chrono Hamiltona i rzeczywiście niezłe je robi :) Ale tego modelu nie widziałem- jest wg mnie ekstra, żadnego efekciarstwa tam nie zauważyłem. No i ma świetnie zaprojektowaną lupkę :)

Nick- już znalazłem, to jakaś nowość, bo jest od razu na głównej stronie Hamiltona :) Wyczytałem i wyoglądałem że mocno nawiązuje stylistycznie do kolejowych kieszonek, z których Hamilton kiedyś słynął.

Ostatnio zmieniony przez Bibliotek@rz 2010-11-18, 20:17, w całości zmieniany 1 raz
:
Nie lubię Hamiltona :???:

:
buraczynę z F1 czy tą firmę ? obydwu nie lubię , Hamilton ma jeden model który mógłbym mieć ale nie będę miał :)

Roscosmos
[Usunięty]
:
Bibliotek@rz napisał/a:
Marco- znam chrono Hamiltona i rzeczywiście niezłe je robi :) Ale tego modelu nie widziałem- jest wg mnie ekstra, żadnego efekciarstwa tam nie zauważyłem. No i ma świetnie zaprojektowaną lupkę :)

Nick- już znalazłem, to jakaś nowość, bo jest od razu na głównej stronie Hamiltona :) Wyczytałem i wyoglądałem że mocno nawiązuje stylistycznie do kolejowych kieszonek, z których Hamilton kiedyś słynął.


Właśnie za tą lupkę go nie lubię...a raczej za jej kształt....taki sterczący dzyndzel :D ...no po prostu mi nie podchodzi. Koronka też za wielka. I małe cyferki.....dużo tych wad jak dla mnie. Ale tak jak mówię wcześniejsze chrono hamiltona są bardzo ładne...klasyczne, eleganckie i duże :)

Roscosmos
[Usunięty]
:
Wywiad napisał/a:
Nie lubię Hamiltona :???:


bo?

,że Śłacz Grołp ??

Nie wszystki modele są fajne ale dużo ich zegarków mi się podoba...napewno jestem w stanie znalesc wiecej ciekawych zegarków u Hamiltona niż u braciszków z pod znaku Certiny czy Tissota

Np ten model jest super:



W dodatku miałem styczność fizyczną w sumie z 3ma Hamiltonami i ich jakość wykonania także uważam za bardzo wysoką.

Ostatnio zmieniony przez Roscosmos 2010-11-18, 20:38, w całości zmieniany 3 razy
:
Marco Roscosmos jak piszesz do dwóch innych ludzi to w jednym poście @ Wywiad .... a potem @ (ktoś inny).....
Jasne ?

Roscosmos
[Usunięty]
:
Rudolf napisał/a:
Marco Roscosmos jak piszesz do dwóch innych ludzi to w jednym poście @ Wywiad .... a potem @ (ktoś inny).....
Jasne ?

Napisałem dobrze.....odniosłem sie do tych wypowiedzi co chciałem.

Ja wohll Herr Obersturmandfuhrer Rudolph Von Priebke :D

:
roscosmos, ale to chrono jest takie... zwykłe. No i podobnych modeli począwszy od Portugalczyka do Warda jest dużo.
Nowy Hamilton niby mi przypomina jakiegoś ML'a, ale Wywiadowi się nie podoba. Szukamy dalej.
Może tak niszowo ciut czy odpada totalnie:





FORZA Robert!
RK WRT
Roscosmos
[Usunięty]
:
Słaby ten dievas...to już lepiej niech kupi Damasko :) czyli zegarek wszystkomający i do wszystkiego się nadający :P

:
A widzisz jak to juz pisałem sa gusta i guściki :)
Rosyjska produkcja też wchodzi w rachubę?
Może nowy gaz z trytem?


Ostatnio zmieniony przez nick555 2010-11-18, 21:03, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.