Ogrodowy Pilot
Odpowiedz do tematu

: Ogrodowy Pilot
Parniak pilot w dzisiejszej szybkiej sesji w jesiennym ogrodzie (-;













Ostatnio zmieniony przez Janek 2010-11-14, 17:15, w całości zmieniany 2 razy
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
Jash
[Usunięty]
:
Coś mi ostrości brakuje.

:
Wywalilem juz te skrajnie nieostre (-;

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
soczyste fotki

:
1,4,6,7 Kozackie Janek :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Szymek 2010-11-14, 17:55, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Piękny kolor pacha. :mrgreen:

:
Tak naprawde to taki czekoladowy braz,wyszedl wisniowy przez dziwne swiatlo na dwoch zdjeciach :mrgreen:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
ja tam fuksję widzę :mrgreen: :razz:

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
:
Jasiu, zgłebiasz tajniki programów graficzych ?

:
Zglebiam zglebiam,ale jako zapalony kliszowiec kwadratowo mi to narazie idzie :mrgreen:
Ale ja ogolnie lubie wysoki kontrast i oczojebne kolory na moich zdjeciach.Taki juz jestem :lol:

Ostatnio zmieniony przez Janek 2010-11-14, 22:24, w całości zmieniany 1 raz
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
No to się da zauważyć.
Ale nie martw się, każdy ma jakieś wady ;-)

:
Sylwek,niektorzy wola czarno biale zdjecia,a nie ktorzy daja ogladajacemu "strzala w pysk" kontrastem i nasyceniem kolorow.Ja sie zaliczam do tych drugich,to tyle ^^

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Fajne foty :grin: Po prostu własny pomysł na zdjęcia .

:
Janek napisał/a:
Sylwek,niektorzy wola czarno biale zdjecia,a nie ktorzy daja ogladajacemu "strzala w pysk" kontrastem i nasyceniem kolorow.Ja sie zaliczam do tych drugich,to tyle ^^

Ale przeca ja nie mam nic do Twoich zdjęć.
Nawet mnie się podobają w większości.
:smile:
PS. Sam takich nie umiem robić :oops:

:
Troche nowych zdjec w probki obiektywow.Zmienialem je co chwila i nie pamietam ktore zdjecie jest robione ktorym xD
Prawdopodobni sprawcy:
Mamiya/Sekor 50mm f:2, Helios 44m-4 58mm f:2.8,Helios 135mm f:2.8,Cosinon 135mm f:2.8 :wink:








Ostatnio zmieniony przez Janek 2010-11-20, 16:32, w całości zmieniany 1 raz
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.