moVas
Odpowiedz do tematu

Jash
[Usunięty]
:
wahin napisał/a:
Jakoś nie przemawiają do mnie, cena również.
+1

:
A ja poczekam do przyszłego tygodnia na zdjęcia koperty i chyba jednak się skuszę na Professionala ... Podobają mi się takie "dziwolągi" :mrgreen:

:
Ciekawe jak będą wyglądac na fotach. Dołączam do chętnych :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
No i na Oceanic Time pokazały się fotki prototypu koperty Professionala. Osłona koronki imo rozwaliła ten całkiem ciekawy zegarek. Z mojej wish listy wypada z hukiem :sad:



Szkoda .. :sad: :evil: :sad: :evil:

Blaz
[Usunięty]
:
Uuu, co to jest? Oryginalne co prawda, ale szkaradztwo niesamowite! :shock:

:
nie najlepiej !

:
Blaz napisał/a:
Uuu, co to jest?

To jest przykład, jak można spieprzyć fajny imo projekt. Poczekamy na produkt finalny, ale nie spodziewam się już wielkich zmian. Choć na WUS też już jadą po tej osłonce, więc może Sean, jeśli ma jeszcze taką możliwość, dokona jakiś korekt. Choć z drugiej strony - zegarek ma być wysyłany przed Świętami, może już nie ma czasu na zmiany.

Blaz
[Usunięty]
:
Ani to ładnie wygląda, ani nie jest zapewne wygodne. Jakby ktoś na siłę chciał wymyślić coś oryginalnego. :???:

:
Wygląda jak przysłowiowa kupa po jagodach.

:
Mhhhmmmm. Ciekawe , ale nie w moim guscie :smile:

Noze tez lubie
:
Wieści z frontu c.d. poprawiono bezel, o poprawkach osłonki na razie cisza :sad:



Źródło: TUTAJ

:
Idą w dobrym kierunku, dżizas ale to potwór :shock:

:
batyskaf ale lubię takie .

Blaz
[Usunięty]
:
Obciążnik! :mrgreen:

:
Tomek napisał/a:
Wieści z frontu c.d. poprawiono bezel, o poprawkach osłonki na razie cisza :sad:


Damn... :wink: normalnie klimat Duke Nukem... :wink:

Mozna male akwarium mobilne sobie strzelic

Obawiam sie, ze finalnie bedzie to zegarek bardziej na moja noge niz reke, ale kibicuje :)

pozdr
strix

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.