Powiadamianie o nowych postach/Tematy ulubione
Odpowiedz do tematu

:
Blaz piłeś :mrgreen: ?
Voli od razu skapował - chodzi o to, że dostaję tony maili o nowych odpowiedziach w tematach a chcę otrzymywać tylko o nowych PW
powiadomienia mam odkliknięte - tzn w pozycji "nie"

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2011-04-14, 17:14, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
Blaz
[Usunięty]
:
Ale ja to wiem i to od dawna wiem. :mrgreen:

Musicie przyjąć, że wszystkie ustawienia działają nie u 100 procent userów, tylko u 90-95 procent. Ze względu na specyfikę ustawień kont, konfiguracji Internetu itp spraw. Tak jest wszędzie, tak się dzieje i u nas. Nie da rady z tym nic zrobić. :cry:

:
Generalnie chodzi o to, ze dostaję liczne powiadomienia "o nowej odpowiedzi w obserwowanym temacie" - i to było by super - tyle, ze dostaje powiadomienia o nowej odpowiedzi w dowolnym temacie do którego zaglądam - nic nie obserwuję. chciałbym by forum informowało mnie o tym, ze dostałem PW (najlepiej z podaniem jego treści) oraz jeśli sobie tak ustawie o odpowiedzi we wskazanym przeze mnie temacie (bo np. coś mnie bardzo interesuje). ale sytuacja w której "automat' powiadamia mnie o pojawieniu się nowego posta zawsze wszędzie i ze wszystkich tematów z którymi miałem coś wspólnego jest uciążliwe - nawet korci nie by emalie z forum oznaczyć jako spam, ale starce wówczas powiadomienia o PW......
da się coś pogmerać? Informuj o PW, informuj o tym co rozsyła zarząd forum, ale powiadomienia o nowych odpowiedziach tylko na moje wyraźne żądanie - bez kilkudziesięciu śmieci dziennie :)

Przeczytałem posta powyżej (pojawił się podczas pisania mojego). Jak się nie da to się nie da, ale to musi być kwestia ustawień na forum a nie u mnie na skrzynce - ona tylko odbiera to co przychodzi - wysyłaniem zajmuje się forum. no ale jak się nie da to trudno - wole wiedzieć o PW i sprzątać niż być "ślepym" :)

Ostatnio zmieniony przez voli 2011-04-14, 17:27, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Problem w tym, co pisałem wyżej. Ty masz w ogóle w profilu wyłączone powiadomienia o JAKICHKOLWIEK nowych odpowiedziach. :wink:

:
Sprawdzałem ustawienia Prezesso już w innym temacie i nic nie wskazuje na jakieś anomalie , więc z panelu administracji nic nie da się zrobić . Można wyłączyć powiadomienia globalnie , ale wtedy nikt nie będzie dostawał powiadomień , żadnych .

Blaz
[Usunięty]
:
I wtedy nie będzie niczego. :grin:

:
Kononowicz :mrgreen:
oznaczam jako spam - trudno, zajrzę sobie na skrzynkę czasem.

Skate or die!
: śledzone tematy
Gdzie mogę sobie poogladac które temat sledzę a które nie ?
Zaznaczałem te opcje swiadomie tylko kilka razy (owszem mogłem zachaczyc myszką tez kilka razy nieświadomie) ale mimo to dość regularnie odznaczam ze juz nie chcę sledzić... tylko jakos nie pamietam bym chciał sledzic..
gdzie to mozna pooglądac zbiorczo - te i te tematy sledzę - chce dalej/nie chce?

Ostatnio zmieniony przez voli 2012-02-11, 01:11, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Wchodzisz w temat, zjeżdżasz na dół. Na dole po prawej stronie masz różne opcje. M. in. "Śledź odpowiedzi w tym temacie". "Dodaj temat do ulubionych." :wink:

Jeśli masz taką opcję - nie śledzisz tematu. Jeśli nie masz - śledzisz. Niestety nie ma wykazu zbiorczego śledzonych przez Ciebie tematów.

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2012-02-11, 09:50, w całości zmieniany 1 raz
:
ciągle to samo - jak to cholera wyłączyć!!!!!!!!!!!!!

Skate or die!
Blaz
[Usunięty]
:
Naucz się z tym żyć. :mrgreen:

maciek
[Usunięty]
:
w moim przypadku zadziałało klikniecie "przestań śledzić ten wątek."

:
Dokładnie. Te wątki co Ci przychodzą, śledzisz, może nieświadomie jako i ja śledziłem :)
NA dole po prawej kliknij i powinno być ok.

FORZA Robert!
RK WRT
:
nie- miałem wyłączone.

Skate or die!
:
:cry:
well też mam wyłączone a mejle lecą w ilościach brbrbrbrbr

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.