Powiadamianie o nowych postach/Tematy ulubione
Odpowiedz do tematu

sylwek
[Usunięty]
:
turbiss, mnie tam nic nie leci :mrgreen:

:
to masz super ja ciagle czyszcze poczte :cry:

Blaz
[Usunięty]
:
Powiem wprost: najczęściej jest to spowodowane systemem poczty mailowej. Od dawna trąbię, żeby nie zakładać nigdzie kont na mailu wp.pl, o2.pl, bo to są maile z kolejkowaniem wiadomości. Albo do takich kont wiadomości nie dochodzą, albo dochodzą hurtem itp itd.

:
a można zmienić konto na profilu ? na inne niz podane podczas rejestracji ?

Blaz
[Usunięty]
:
Tak, ale to już na PW.

sylwek
[Usunięty]
:
turbiss, maila możesz zmienić ,wiem bo to robiłem :wink:

:
oky THX jak zmienie sobie poczte to sie odezwę :mrgreen: :mrgreen:

:
Witam

Pytanie takie mam. Jest sobie fajna opcja wylistowania nowych tematów "zobacz posty nieprzeczytane [xxx]. Działa i jest ok z wyjątkiem drobnego detalu. Od dłuższego czasu mam tam 2 tematy:
Kraje pozostałe PleAmaR
Uwaga podróba? Pewien "taghujer"

Te tematy nie znikają, nie ma tam nieprzeczytanych przezmnie postów. Nie da się tematów zniknąć, próbowałem nawet te 2 tematy dawać sobie do ignorowanych, też nie pomaga. Co z tym zrobić?

Blaz
[Usunięty]
:
Zdarza się taki błąd.

Zjedź na dół i po lewej stronie nad tabelką ze statystykami jest opcja "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane".

:
Zadziałało. Dziękuję za pomoc :)

:
Mógłbym prosić o wyłączenie opcji powiadomień o odpowiedziach w tematach ? Wyłączyłem w profilu, ale dalej przychodzą :roll:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Blaz
[Usunięty]
:
Wyłączyłeś w profilu, więc masz wyłączoną. W tej sprawie ja nic więcej zrobić nie mogę. :wink:

:
luz, muszę z tym żyć w takim razie, a odwyk od forum będzie nieco trudniejszy :twisted: ...chyba jedyne wyjście to zmienić adres email na który przychodzą powiadomienia, ale wtedy o PW tez nie będę wiedział :roll: :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
maciek
[Usunięty]
:
bo to trzeba kliknąć "nie śledż tego tematu" po prawej w rożku na dole i powiadomienia nie przychodzą. :wink:

Ostatnio zmieniony przez maciek 2012-05-09, 07:08, w całości zmieniany 1 raz
:
za dużo roboty z klikaniem każdego tematu :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.