Forumowe koszulki v2.
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Dziś to już w błocko. :mrgreen:

:
No i ja dostałem. W pytkę jest! :D
Dzięki Pisar!

Foch und Ch.
:
Dostalem, koszulke!
Bardzo fajna, material dobry, nadruk kozacki!
Dzieki, Piotrek! (-;

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Koszulki oraz dekielek do ZUA doszły :) Jeszcze kilka tygodni temu bym w nie nie wszedł. Ale są OK!

Ślicznie dziękuję!!!!!!!!!!!

:
Jeśli któryś z Kumotrów zamówił sobie koszulkę XL i w nią się nie mieści :mrgreen: to bardzo chętnie zamienię się za XXL :smile: Nie wziąłem pod uwagę tego, że ostatnio trochę mnie ubyło i zamówiłem za dużą :mrgreen:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Karol Kłósek napisał/a:
Jeśli któryś z Kumotrów zamówił sobie koszulkę XL i w nią się nie mieści :mrgreen: to bardzo chętnie zamienię się za XXL :smile: Nie wziąłem pod uwagę tego, że ostatnio trochę mnie ubyło i zamówiłem za dużą :mrgreen:

Zostaw sobie "ku przestrodze" :wink: :mrgreen:

:
Tomek, ja już mam całą szafę takich ubrań "ku przestrodze" :lol: Teraz muszę nająć osobistego krawca, co to wszystko poprzerabia :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Smok 2010-12-30, 22:36, w całości zmieniany 1 raz
СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
taki mały OT ale do mnie też dotarła jakoś pod choinkę :twisted:
rozmiar, jakość, wykonanie rewelacja leży jak ulał :!:
hehe no teraz to już się nie będę wyróżniała na kolejnym naszym spotkaniu :cool:
Piotrek wielkie dzięki... Wasza kruszyna CW Wiolka :wink:

...i nie ma że boli...
Arek
[Usunięty]
:
zdjęcie or it didn't happen

:
ehh przyszla na poczatku tygodnia, akurat jechalem na kontrole - jak wrocilem wylecialo mi z glowy i dopiero dzis czytajac ten watek sie jorgnalem, ale to fajne wrazenie, bo to tak, jakby sie ja dostalo poraz drugi :wink: Wlasnie polecialem, zalozylem i w przelocie do pokoju chorobowego cyk!
Dzieki Panowie, koszulka swietnej jakosci i jutro dzien przed nia na mnie :wink:
Bardzo bym chcial jednak kiedys z motywem mapy, haslem WWWatches i adresem forum - normalnie bym nie zdejmowal :wink:



pozdr
strix

:
strix napisał/a:
Bardzo bym chcial jednak kiedys z motywem mapy, haslem WWWatches i adresem forum - normalnie bym nie zdejmowal :wink:

...to są plany na ten rok...

:
Maxio napisał/a:

...to są plany na ten rok...Obrazek


cos pamietam, ale ze wszystko naraz? bosssko! :mrgreen:

s

:
Maxio napisał/a:
strix napisał/a:
Bardzo bym chcial jednak kiedys z motywem mapy, haslem WWWatches i adresem forum - normalnie bym nie zdejmowal :wink:

...to są plany na ten rok...Obrazek


Jak najbardziej.

Dostp do innego rodzaju sitodruku też się pokazał teraz więc przy wielkim nadruku można zzachować miękkość materiału koszulki.
Także Wy chcecie = Wy macie.
: )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
regularnie chodzę w niej do roboty i wszyscy mi hejtują :mrgreen: :twisted:

Ostatnio zmieniony przez meras 2011-01-19, 21:07, w całości zmieniany 1 raz
:
pisar napisał/a:

Także Wy chcecie = Wy macie.
: )


:cool: ...a My?
...coś wiadomo?
:wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.