Forumowe koszulki v2.
Odpowiedz do tematu

:
Podziekowania dla pisara - i do mnie dotarla gustowna koszulka...

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Arek
[Usunięty]
:
heh :grin: czytam te wasze posty że wszystkim koszulki już dotarły, a u mnie nichuchu... no i się odwracam, a za mną na łóżku lezy koperta, której wcześniej nie zauważyłem :mrgreen: zara otwieram :razz:

:
Do mnie też doszła :grin:
tylko przy deklarowaniu rozmiaru nie wziąłem pod uwagę, że ostatnio mnie trochę ubyło :mrgreen:
Tak więc Kumotrowie, Wy macie koszulki forumowe, a ja mam SUTANNĘ FORUMOWĄ :lol:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Moja "czerwonka" też dotarła - dzięki pisar !!!

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Z wielką przyjemnościa i wdzięcznością dla Pisara potwierdzam otrzymanie Koszulki.

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
Blaz
[Usunięty]
:
GrzecH napisał/a:
Blaz napisał/a:
Który randki proponował? :shock: :???: :mrgreen:

BędzieszPanMiły - przestaniesz wklajać foty Nie-Przyzwoicie-Niebieskiego Zegarka.....to sie i Tobie Może Poszczęści :mrgreen:


Aż taki zdesperowany nie jestem. :mrgreen:

A u mnie listonosz w poniedziałki nie chodzi. Może dziś się poszczęści...

:
Moja też doszła .....do mamusi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:
Do mnie też już dotarła - dzięki Pisar.

:
Blaz napisał/a:
...A u mnie listonosz w poniedziałki nie chodzi. Może dziś się poszczęści...

Wiadomo - poniedzialek - dzien bezmiesny :razz: :razz: :smile: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Blaz
[Usunięty]
:
Kiedyś się go spytałem o co z tym poniedziałkiem chodzi. A on mi na to, że wypuszczają ich tylko dwa razy w teren. A odkąd obok mojej kamienicy wybudowali takie wielki apartamentowiec, to w poniedziałki tylko do niego ma dwa wózki przesyłek. Ech... :cry:

Darecki
[Usunięty]
:
Ja też mam koszulkę. Dzięki :wink:

:
I do mnie doszła jest super :mrgreen: . PISAR wielkie dzięki i szacun dla Ciebie, odwaliłeś kawał dobrej roboty.

:
Odebrałem przesyłkę.........oooooooo kutwa jestem pod wrażeniem, Piotrek z Maxiem zrobili świetną robotą, WWWWWWWIIIIIIIIIEEEEEELKKKKKIIIIIEEEEE dzięki chłopaki.

Od Piotrka dostałem dodatkowo dwie a w zasadzie trzy niespodzianki. :wink:

Pierwsza to pięknie zaadresowana koperta :mrgreen:
Druga to dekielek do Zuana
Trzecia to małe zawiniątko, w pierwszej chwili pomyślałem - majeranek, ale jak odwinąłem rozszedł się aromatyczny zapach kawy. Od razu mi się przypomniała nasza rozmowa kiedy Piotr mi polecał kawę do spróbowania, a było to dawano, Dzięki Piotrek że pamiętałeś, właśnie ją piję i bardzo mi smakuje.


Blaz
[Usunięty]
:
Joł! Ja też już dostałem i koperta równie pięknie zatytułowana była! :mrgreen:

Darecki
[Usunięty]
:
Svedos napisał/a:
Piotr mi polecał kawę do spróbowania, a było to dawano, Dzięki Piotrek że pamiętałeś, właśnie ją piję i bardzo mi smakuje.


Kopi Luwak :?: :lol:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.