Hamilton X-Wind
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Do przyszłorocznego kalendarza ćwiczysz? :mrgreen:

:
Nawet nie pomyślałem :mrgreen:

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
Blaz
[Usunięty]
:
To myśl, myśl. :mrgreen:

:
trza by nad paskiem z nitem pomyśleć na powrót :razz: :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:




:wink:

[ Dodano: 2012-07-25, 21:34 ]


[ Dodano: 2012-09-03, 12:07 ]

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Maro66 to chyba pierwszy temat jaki czytałem na forum jeszcze nie będąc użytkownikiem. Nawet jedno zdjęcie pożyczyłem do Wish Listy :) Siem zauroczyłem tym zegarkiem no i nic nie zrobię :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, wystarczy :evil:


:
:))

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Maro66,
Witam Szanownego Kolegę Maro66 :)
Pod wpływem napisanej przez Ciebie recenzji stałem się szczęśliwym posiadaczem eposa 3401 (czarna tarcza/pasek) :)
Teraz zwracam się z prośbą o poradę odnośnie zakupu Hamiltona x-wind.Czy on faktycznie wygląda tak dobrze jak na zdjęciach? ;) "Obawiam" się tego ze jego szkiełko nie ma AR i trochę jego wielkości (mój nadgarstek 18.5 cm).Jestem zadowolony z eposa ale ten hamilton nie daje mi spokoju (najgorsze ze nie mogę go nigdzie przymierzyć :( Zawsze marzyłem o sikorku na valjoux..., warto zaprzatac sobie nim głowę? Czy nie za duży (niewygodny gabarytowo) na codzień. B.proszę o jakąś krótką odpowiedź. Pozdrawiam :)

:
Dzieki. cool
Powiem tak. X-Winda uważam za tzw. zegarek kompletny. Jest bardzo oryginalnym chrono w przystępnej cenie. Nie jestem obiektywny ponieważ dla mnie Hamilton mógłby być "tym jedynym". Niestety względy finansowe sprawiły, że musiałem się z nim rozstać. Mi osobiście AR nie brakowało. Mimo swojej wielkości (44 mm) świetnie leży na nadgarstku. Trzeba również wziąć po uwagę, ze mniejsze zegarki na 7750 są bardzo wysokie i te w okolicy 40-43 mm wyglądają trochę nieproporcjonalnie. Na przykład Certina DS1 chrono, czy Longines Heritage chrono wyglądają dziwnie na nadgarstku, a X-Wind (MZ) świetnie.
Jeśli masz kasę i chcesz chronograf, to bierz Hamiltona śmiało. :)

PS: również ma nadgarstek między 18 a 18,5 cm i Hamiego nosiło się i wyglądał rewelacyjnie.

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Lubię wracać do tego tematu bo to świetny zegarek :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.