Zmiana nick'a
Odpowiedz do tematu

:
Hej,

Ze względu na łamanie języka podczas spotkań forumowych prosiłbym administrację o zmianę nicka na Michał... Taki mam na kizi i nie wiem dlaczego tutaj jest inny. Jeśli nie da się wstawić znaków specjalnych to niech chociaż będzie to: Majkel . Ułatwi to zapamiętanie nicka na spotkaniach. ;)

Sprawdzałem oba i nikt takowych nie ma.

Ostatnio zmieniony przez Majkel 2013-04-20, 17:57, w całości zmieniany 1 raz
:
Majkel będzie dobrze , tylko sobie dopisz w profilu że byłeś Mickow .

:
Ok. Dzięki pifko

:
Prosze o zmiane nicka na ten ktory uzywam tylko na forum na ktorym czesto przebywam a pozatym ulatwia on komunikacje.

Nikc to : pr00

:
Zmieniłem ci nick , napisz swój dawny nick w stopce tak by nie było nieporozumień.

:
dzięki pifko

Gong
[Usunięty]
:
Witam

Przy rejestracji sadziłem ,że "użytkownik" to moje imię i nazwisko i tak wpisałem.
Proszę o zmianę na nick Gong , ponieważ nie było moim zamiarem udostępnianie mojego imienia i nazwiska.

Z góry dziękuję.

Gong
[Usunięty]
:
Podziękowane.

:
ponieważ w życiu pewne są tylko zmiany to i na zmianę nicka nadszedł czas...bardzo proszę szanownych Adminów o usunięcie mi tego cholernego "h" z nazwy :) przy zakładaniu konta poprostu "mapet" nie było możliwe, ale teraz, licząc na wyrozumiałość Szefów, mam nadzieję, że uda się to zmienić pifko


EDIT

dzięki!! cool

Ostatnio zmieniony przez mapet 2014-07-27, 11:41, w całości zmieniany 2 razy
:
Zmieniłem , teraz się zaloguj ponownie .

:
Poprosiłbym o przywrócenie mojego stareg nicka :)

:
Szymon napisał/a:
Poprosiłbym o przywrócenie mojego stareg nicka :)


Lepiej się zastanów hmmm

diver
[Usunięty]
:
poproszę o zmianę nicka z diverofobia na diver (nick jest wolny, a ja nie chcę już przytyków do moich fobii
choć nigdy nie odmawiałem walki ;) i tak moi nieliczni koledzy nazywają mnie diver, może być też Darek , pozdrawiam

:
No to diver czy Darek?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.