Zmiana nick'a
Odpowiedz do tematu

:
hotwax napisał/a:
Don ... to ty z Meksyku czy Hiszpanii jesteś :)


Z Kaszub :lol:

:
Toś zacny człek, kaszubi tom porządne ludzie są, mam nadzieję że na spotkaniu powiesz nam kilka słów po kaszubsku.

:
i tabakę w rogu przywieź

:
Odpuści człek jeden temat i jeżdżą po nim jak po łysej kobyle normalnie... :evil: :roll:

:razz:

:
Cytat:
Toś zacny człek, kaszubi tom porządne ludzie są, mam nadzieję że na spotkaniu powiesz nam kilka słów po kaszubsku.

Jakby moj dziadek to uslyszal,to przytaknalby grzecznie i wyciagnal swoja Kaszubska nalewke domowej roboty ;D
Cytat:
i tabakę w rogu przywieź

Dziadzia mi mowil,ze jak byl w kosciele za dzieciaka to ksiadz podchodzil z taca i napominal po cichu "dajta zarzec" do starszych.Ale sam kicha po tabace,osobiscie widzialem :mrgreen:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Svedos napisał/a:
Toś zacny człek, kaszubi tom porządne ludzie są, mam nadzieję że na spotkaniu powiesz nam kilka słów po kaszubsku.


Babcia uczyła mnie mówić po kaszubsku. Niestety zmarła jak miałem kilka lat i nie zdążyłem się nauczyć tego języka. A Ojciec już miastowy więc mimo, że kaszubski zna to w domu mówiło się tylko po polsku. Zresztą po kaszubsku byłoby trudno z Mamą, która z Wielkopolski pochodzi.
Summa summarum kaszubskiego z kaszubskiego pamiętam tylko jedno zdanie: fonetycznie: "Pule sa tu", które zapamiętałem bo Babcia mnie po kaszubsku wołała zawsze (znaczy po prostu "choć tutaj"). :(

Ostatnio zmieniony przez Tomir 2010-10-02, 20:49, w całości zmieniany 1 raz
:
Moj dziadek mowil po Kaszubsku jak byl maly,u nich na wsi nie mowilo sie po Polsku.moja prababcia,ktora zmarla w pazdzierniku rozmawiala z moim dziadkiem tylko po Kaszubsku.Ja nigdy sie jezyka nie nauczylem,bo ani mama ani tata po kaszubsku nie mowia.
Ale Kaszebszcze Note zaspiewac umiem! ;D

Ostatnio zmieniony przez Janek 2010-10-02, 22:47, w całości zmieniany 1 raz
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Nie mogę się do tego dona tomirro przyzwyczaić. Czy mogę z powrotem Tomirka poprosić :oops:

Blaz
[Usunięty]
:
Ale osochozi? :mrgreen:

:
Zdrada :!: :!: :!: gdzie się podział Don Tomirro :wink:

:
No ale to chyba nie za darmo...
Jakieś flaszke musi administratorstwu ufundować, czy jak...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
He he he , ta wszechobecna komercja :lol:

:
No jak...
Raz to się każdemu zmiana należy, ale takie koncerty życzeń...
Adminy mają co robić... to zegarek pooglądać, to paseczek zanabyć...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Blaz
[Usunięty]
:
Dwie pierwsze zmiany nicka są bezpłatne, potem już lecimy według cennika. :mrgreen:

:
Dziękuję towarzysze! Odwdzięczę się wypisując tu kolejne głupoty :mrgreen:

Ale tak se myślę, że może Don Tomirro byłby jednak lepsiejszy?



No dobra, żartuję :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Tomir 2010-10-04, 21:27, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.