Poprzedni temat «» Następny temat
Pokaż co masz dziś na nadgarstku
Autor Wiadomość
Machu
Klon Właściciela Pola Ryżowego
Duże jest piękne:D


Pomógł: 124 razy
Wiek: 40
Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 14660
Skąd: Gliwice
 #46  Wysłany: 2026-04-03, 16:50   

To chyba jakaś limitka jest hmmm

Dobry zestaw z tym paskiem cool
_________________
https://www.instagram.com/machu_1986/
 
 
Jacobi
Klon Właściciela Pola Ryżowego


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 12 razy
Wiek: 67
Dołączył: 03 Lut 2011
Posty: 14747
Skąd: Warszawa
 #47  Wysłany: 2026-04-03, 17:47   

[quote="Machu"]To chyba jakaś limitka jest hmmm

Dobry zestaw z tym paskiem cool [/quote]

Pasek od Steinharta.
_________________
Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
 
 
Fazi
Kulis Reloaded


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 66 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 35484
Skąd: Polska Pd. B
 #48  Wysłany: 2026-04-09, 10:24   

To jest fajny sikor:




.
.
...długo nie zabawił :D ... ale wróci, wróci...
_________________
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
 
 
Fazi
Kulis Reloaded


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 66 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 35484
Skąd: Polska Pd. B
 #49  Wysłany: 2026-04-09, 14:05   



_________________
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
 
 
robinp
Ryżowy

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 8 razy
Wiek: 60
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 442
Skąd: Gdynia
 #50  Wysłany: 2026-04-21, 12:39   

 
 
Szymon
Klon Starszego Ryżowego
PPD


Pomógł: 18 razy
Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 11275
Skąd: Mynsien
 #51  Wysłany: 2026-04-23, 10:02   

_________________
"It is possible to commit no mistakes and still lose."
 
 
robinp
Ryżowy

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 8 razy
Wiek: 60
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 442
Skąd: Gdynia
 #52  Wysłany: 2026-04-23, 12:08   

 
 
Fazi
Kulis Reloaded


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 66 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 35484
Skąd: Polska Pd. B
 #53  Wysłany: 2026-04-24, 10:57   

Tak było:





Tak jest:





_________________
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
 
 
Woytec
Starszy majerankowy
Stary zrzęda


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 76 razy
Wiek: 66
Dołączył: 03 Paź 2013
Posty: 19492
Skąd: TST
 #54  Wysłany: 2026-04-26, 13:27   

Szymon, z tego co pokazujesz to masz Waść bardzo interesującą kolekcję zegarków pifko
_________________
pozdrawiam, Wojtek

Komunizm 2.0, czyli nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy.
 
 
Machu
Klon Właściciela Pola Ryżowego
Duże jest piękne:D


Pomógł: 124 razy
Wiek: 40
Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 14660
Skąd: Gliwice
 #55  Wysłany: 2026-04-26, 13:51   

Nowość :))



_________________
https://www.instagram.com/machu_1986/
 
 
Dorian06
King of chinese maierans
Prezes KSF


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 101 razy
Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 29685
Skąd: KrK
 #56  Wysłany: 2026-04-26, 16:46   

Fazi, odcień nie jest inny :?:
_________________
[quote="Apa13"]Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko [/quote]
Ostatnio zmieniony przez Dorian06 2026-04-26, 16:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Fazi
Kulis Reloaded


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 66 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 35484
Skąd: Polska Pd. B
 #57  Wysłany: 2026-04-26, 23:37   

Ciągle szukam ideału Michale ;)
_________________
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
 
 
jadex
Sprzedawca Ryżu


Pies czy kot?: pies
Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 131
Skąd: Piaseczno
 #58  Wysłany: 2026-04-27, 14:23   

Machu, fajowski cool
_________________
"Czekanie sprawia że gorzknieje cała słodycz w nas"
 
 
Szymon
Klon Starszego Ryżowego
PPD


Pomógł: 18 razy
Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 11275
Skąd: Mynsien
 #59  Wysłany: 2026-04-28, 10:13   

[quote="Woytec"]Szymon, z tego co pokazujesz to masz Waść bardzo interesującą kolekcję zegarków pifko [/quote]
No trochę się pozmieniało przez lata ;)
_________________
"It is possible to commit no mistakes and still lose."
 
 
Woytec
Starszy majerankowy
Stary zrzęda


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 76 razy
Wiek: 66
Dołączył: 03 Paź 2013
Posty: 19492
Skąd: TST
 #60  Wysłany: 2026-05-02, 16:07   

_________________
pozdrawiam, Wojtek

Komunizm 2.0, czyli nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum