Poprzedni temat «» Następny temat
Pokaż co masz dziś na nadgarstku
Autor Wiadomość
Dorian06
King of chinese maierans
Prezes KSF


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 101 razy
Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 29685
Skąd: KrK
 #31  Wysłany: 2026-03-20, 20:36   

Strzała, dobry wojak
pifko pifko
_________________
[quote="Apa13"]Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko [/quote]
 
 
Szymon
Klon Starszego Ryżowego
PPD


Pomógł: 18 razy
Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 11275
Skąd: Mynsien
 #32  Wysłany: 2026-03-23, 11:44   

_________________
"It is possible to commit no mistakes and still lose."
 
 
robinp
Ryżowy

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 8 razy
Wiek: 60
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 442
Skąd: Gdynia
 #33  Wysłany: 2026-03-23, 12:45   

 
 
robinp
Ryżowy

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 8 razy
Wiek: 60
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 442
Skąd: Gdynia
 #34  Wysłany: 2026-03-24, 10:18   

 
 
Szymon
Klon Starszego Ryżowego
PPD


Pomógł: 18 razy
Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 11275
Skąd: Mynsien
 #35  Wysłany: 2026-03-24, 13:12   

_________________
"It is possible to commit no mistakes and still lose."
 
 
Fazi
Kulis Reloaded


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 66 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 35484
Skąd: Polska Pd. B
 #36  Wysłany: 2026-03-25, 13:11   



_________________
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
 
 
Fazi
Kulis Reloaded


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 66 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 35484
Skąd: Polska Pd. B
 #37  Wysłany: 2026-03-27, 13:35   

Stary druh na rozruchu :))



_________________
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
 
 
maciek
Właściciel Pola Ryżowego

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 15 Sie 2014
Posty: 2388
Skąd: DW
 #38  Wysłany: 2026-03-30, 12:19   

 
 
Machu
Klon Właściciela Pola Ryżowego
Duże jest piękne:D


Pomógł: 124 razy
Wiek: 40
Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 14660
Skąd: Gliwice
 #39  Wysłany: 2026-04-01, 11:27   

Nowy nabytek, zdjęcie na szybko ;)

_________________
https://www.instagram.com/machu_1986/
 
 
Maro66
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 6 razy
Wiek: 52
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3534
Skąd: Rzeszów
 #40  Wysłany: 2026-04-01, 13:11   

Po pijaku zamawiałeś? :P :))
_________________
Time is meaningless, and yet it is all that exists.
 
 
Woytec
Starszy majerankowy
Stary zrzęda


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 76 razy
Wiek: 66
Dołączył: 03 Paź 2013
Posty: 19492
Skąd: TST
 #41  Wysłany: 2026-04-01, 14:36   

Nie, dziś 1.04 to i zamówienie takie ;) :D
_________________
pozdrawiam, Wojtek

Komunizm 2.0, czyli nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy.
 
 
Maro66
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 6 razy
Wiek: 52
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3534
Skąd: Rzeszów
 #42  Wysłany: 2026-04-01, 20:20   

Tak też myślałem. :))
_________________
Time is meaningless, and yet it is all that exists.
 
 
Dorian06
King of chinese maierans
Prezes KSF


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 101 razy
Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 29685
Skąd: KrK
 #43  Wysłany: 2026-04-01, 20:50   

Machu, :D :D :D :D
_________________
[quote="Apa13"]Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko [/quote]
 
 
vvojt
Właściciel Pola Ryżowego


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 2191
Skąd: Olsztyn
 #44  Wysłany: 2026-04-01, 21:59   

Machu, no prawie się dałem nabrać :))
_________________
Pozdrawiam,
Wojtek
 
 
Jacobi
Klon Właściciela Pola Ryżowego


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 12 razy
Wiek: 67
Dołączył: 03 Lut 2011
Posty: 14747
Skąd: Warszawa
 #45  Wysłany: 2026-04-03, 13:54   

Pijoki pamiętacie Tomka ? Miał takiego bosmana, starego wiarusa na Awatarze. Tomasz wstawiał fajne zegarki , promocje, podpuszczał nas do kupna, często, gęsto skutecznie. To jest właśnie Seikacz który kupiłem po reklamie Tomka :))

_________________
Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
Ostatnio zmieniony przez Jacobi 2026-04-03, 14:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum