Pies czy kot?: kot Pomógł: 101 razy Dołączył: 09 Wrz 2012 Posty: 29685 Skąd: KrK
#31 Wysłany: 2026-03-20, 20:36
Strzała, dobry wojak
_________________ [quote="Apa13"]Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć [/quote]
Pies czy kot?: kot Pomógł: 101 razy Dołączył: 09 Wrz 2012 Posty: 29685 Skąd: KrK
#43 Wysłany: 2026-04-01, 20:50
Machu,
_________________ [quote="Apa13"]Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć [/quote]
Pies czy kot?: pies Pomógł: 12 razy Wiek: 67 Dołączył: 03 Lut 2011 Posty: 14747 Skąd: Warszawa
#45 Wysłany: 2026-04-03, 13:54
Pijoki pamiętacie Tomka ? Miał takiego bosmana, starego wiarusa na Awatarze. Tomasz wstawiał fajne zegarki , promocje, podpuszczał nas do kupna, często, gęsto skutecznie. To jest właśnie Seikacz który kupiłem po reklamie Tomka
_________________ Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
Ostatnio zmieniony przez Jacobi 2026-04-03, 14:24, w całości zmieniany 2 razy
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach