Poprzedni temat «» Następny temat
Pokaż co masz dziś na nadgarstku
Autor Wiadomość
Fazi
Kulis Reloaded


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 66 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 35484
Skąd: Polska Pd. B
 #16  Wysłany: 2026-02-15, 09:27   

Nie może być inaczej… :))



_________________
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
 
 
Woytec
Starszy majerankowy
Stary zrzęda


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 76 razy
Wiek: 66
Dołączył: 03 Paź 2013
Posty: 19492
Skąd: TST
 #17  Wysłany: 2026-02-15, 09:51   

Wypas... :foch:
_________________
pozdrawiam, Wojtek

Komunizm 2.0, czyli nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy.
 
 
Fazi
Kulis Reloaded


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 66 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 35484
Skąd: Polska Pd. B
 #18  Wysłany: 2026-02-16, 22:12   



_________________
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
 
 
Szymon
Klon Starszego Ryżowego
PPD


Pomógł: 18 razy
Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 11275
Skąd: Mynsien
 #19  Wysłany: 2026-02-18, 14:59   

Neo vintage
_________________
"It is possible to commit no mistakes and still lose."
 
 
Szymon
Klon Starszego Ryżowego
PPD


Pomógł: 18 razy
Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 11275
Skąd: Mynsien
 #20  Wysłany: 2026-02-19, 15:02   

_________________
"It is possible to commit no mistakes and still lose."
 
 
Fazi
Kulis Reloaded


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 66 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 35484
Skąd: Polska Pd. B
 #21  Wysłany: 2026-02-23, 15:14   

_________________
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
 
 
Fazi
Kulis Reloaded


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 66 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 35484
Skąd: Polska Pd. B
 #22  Wysłany: 2026-03-10, 00:14   



_________________
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
 
 
maciek
Właściciel Pola Ryżowego

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 15 Sie 2014
Posty: 2388
Skąd: DW
 #23  Wysłany: 2026-03-11, 09:08   

[quote="Fazi"]Obrazek

Obrazek[/quote]

Fajne to, ten mat pasuje super. Jakie to duże? Pewnie małe, San Martin chyba większych zegarków nie lubi... :popcorn:
 
 
Fazi
Kulis Reloaded


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 66 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 35484
Skąd: Polska Pd. B
 #24  Wysłany: 2026-03-13, 08:33   

maciek - info ze strony:
Cytat:
Model: SN0143-G
Mechanizm: YN55 [automatyczny ruch mechaniczny]

Koperta: Materiał - Stal nierdzewna 316L, proces piaskowania
Średnica koperty: 40 mm
Od ucha do ucha: 46 mm
Grubość: 12,9 mm
Długość opaski: 290 mm/11,4 cala
Szerokość opaski: 20mm

Szkło: szkło szafirowe, powłoka AR
Kolor tarczy: czarna tarcza z znacznikami godzin/minut, nadrukowane logo w kształcie sześciokąta
Ręce: Ręce mieczem, świecące
Luminous: SLN C3 Zielone Światło, Wskazówki i Markery

Koronka: zakręcana koronka, proces piaskowania kulkowego, z sześciokątnym logo 3D
Dekiel: Zakręcany dekiel, proces piaskowania kulkowego
Pasek: pasek nylonowy, szerokość 20 mm
Zapięcie: Stal nierdzewna 316L, matowa klamra


Wodoodporność: 10 barów = 100 metrów
Waga: około 91g
Gwarancja: 2 lata

_________________
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
 
 
Fazi
Kulis Reloaded


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 66 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 35484
Skąd: Polska Pd. B
 #25  Wysłany: 2026-03-13, 08:43   

Okoskrętu można się nabawić przy tym Latawcu :))



_________________
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
 
 
Fazi
Kulis Reloaded


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 66 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 35484
Skąd: Polska Pd. B
 #26  Wysłany: 2026-03-15, 18:29   

_________________
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
 
 
Fazi
Kulis Reloaded


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 66 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 35484
Skąd: Polska Pd. B
 #27  Wysłany: 2026-03-17, 16:09   



_________________
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
 
 
Machu
Klon Właściciela Pola Ryżowego
Duże jest piękne:D


Pomógł: 124 razy
Wiek: 40
Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 14660
Skąd: Gliwice
 #28  Wysłany: 2026-03-18, 17:28   

_________________
https://www.instagram.com/machu_1986/
 
 
Strzała
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 15 razy
Wiek: 39
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 3348
Skąd: W-wa
 #29  Wysłany: 2026-03-20, 16:10   

 
 
Szymon
Klon Starszego Ryżowego
PPD


Pomógł: 18 razy
Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 11275
Skąd: Mynsien
 #30  Wysłany: 2026-03-20, 17:01   

Strzała,
Fajny! pifko
_________________
"It is possible to commit no mistakes and still lose."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum