Victorinox INOX
Odpowiedz do tematu

: Victorinox INOX
Powiedźcie proszę bo potrzebuje mega pilnej odpowiedzi, czy Victorinox INOX na nadgarstku 16,5-17 cm wygląda normalnie czy jest przytłaczający? Czy pasek w tym zegarku ma 21mm?

Ostatnio zmieniony przez Buczo 2022-10-15, 17:06, w całości zmieniany 1 raz
:
Tak, ma 21mm w uszach ale bez problemu wciśniesz pasek 22mm (patrz fotka).
Trudno mi powiedzieć jak będzie leżał na szczuplejszym nadgarstku ale jest dość masywny.
Na moim 19 - 19,5 wygląda tak


:
Mierzyłem dawno temu i już nie pamiętam. Na Twoim zdjęciu faktycznie wygląda dość masywnie. Na witce może być już z tym gorzej. Dość ciężki jest z tego co pamiętam?

Kurczę sam nie wiem. Mam okazję kupić w miarę dobrej kasie i się waham. Dokładnie takiego jak Twój, niebieski kwarc.

:
Buczo, spoko bedzie, ja mam mniejszy i siedział elegancko

:
Buczo napisał/a:
Mierzyłem dawno temu i już nie pamiętam. Na Twoim zdjęciu faktycznie wygląda dość masywnie. Na witce może być już z tym gorzej. Dość ciężki jest z tego co pamiętam?

Kurczę sam nie wiem. Mam okazję kupić w miarę dobrej kasie i się waham. Dokładnie takiego jak Twój, niebieski kwarc.

Jak w dobrej kasie to bierz.
Zegarek ma 53mm od końca do końca uszu i 14mm grubości ale ładnie leży na nadgarstku bo jego dekiel jest płaski a uszy ładnie wygięte w dół.
Waży 197 gram ale z oryginalną bransoletą, sorry ale nie będę jej ściągał żeby zważyć bez niej bo to upierdliwa robota.
Jak piszę jednak, radzę wziąć, niebieski to najładniejsza wersja i w razie czego odsprzedasz bez problemu.

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2022-10-16, 09:40, w całości zmieniany 1 raz
:
A wiecie może gdzie można kupić pasek typu paracord, ale w dobrej kasie? Jakiś zamiennik albo coś?

:
ca.140 gram na gumie

: Re: Victorinox INOX
Buczo napisał/a:
Powiedźcie proszę bo potrzebuje mega pilnej odpowiedzi, czy Victorinox INOX na nadgarstku 16,5-17 cm wygląda normalnie czy jest przytłaczający? Czy pasek w tym zegarku ma 21mm?


Tak wygląda:



"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Dzięki Szymon pifko

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.