zakupy na Taobao
Odpowiedz do tematu

:
Dwa miesiące - dokładnie z tych samych powodów, które podawał Ojciec Jakub - znalazłem linkę, a pod nią pustka. Potem gwałtowne szukanie innych linek. Przy czwartym podejściu trafiony.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Blaz
[Usunięty]
:

:
hotwax napisał/a:
Kelly , Grace (jesli to nie faceci) to calkiem zaczyna mi sie podobac to cale Taobao :D


Lepiej żeby Kelly i Grace, to byli faceci, bo wtedy analogicznie Brad (który mnie obsługiwał) byłby kobietą :mrgreen:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Zly dotyk boli przez cale zycie !

:
hotwax napisał/a:
Zly dotyk boli przez cale zycie !


Przytulania łączonego z duszeniem na Łódzkim spotkaniu nie zapomnę nigdy :mrgreen: :wink:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Karol Kłósek napisał/a:
hotwax napisał/a:
Zly dotyk boli przez cale zycie !


Przytulania łączonego z duszeniem na Łódzkim spotkaniu nie zapomnę nigdy :mrgreen: :wink:


W sumie to się powinieneś cieszyć - mógł jeszcze całować!
W Rowach to bardzo popularne :twisted: :razz: :lol:

:
Witam,
Mnie ostatnio dotknal przypadek (Citizen BL9000-59F), zamkniecia aukcji sprzedawcy przez portal aukcyjny Taobao. Posrednik (Taobaonow) zwrocil mi calosc kasy przez PayPal (przez weekend nie zagladalem do komputera i zwrot nastapil bez konsultacji ze mna).
Znalazlem kolejna aukcje z tym zegarkiem - i podobna sytuacja - sprzedajacy nie odpowiadal na zapytania posrednika.
Tym razem zadecydowalem o przesunieciu funduszy na inna aukcje - wszystko konsultowane na biezaco z Opiekunem z ramienia Taobaonow -TidBit- pieniadze nie beda tym razem krazyc niepotrzebnie i mysle, ze w koncu kolejny zakup z Taobao dojdzie do skutku...

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
anduril
[Usunięty]
:
hotwax napisał/a:
Kelly , Grace (jesli to nie faceci)

A może to Grace Kelly? :shock:

Wozu
[Usunięty]
:
Złożyłem zamówienie na youbuy i od czterech dni mam na zamówieniu " the order have been processed"
na maila nie otrzymałem żadnych wiadomości przez te cztery dni.
Czy to normalne?
Mam spokojnie sobie czekać, czy zapytać w mailu osochodzi :razz:

:
Sprawdzałeś czy przypadkiem maile od nich nie poszły automatycznie do spamu ?

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Zapytać nic nie kosztuje ...

Wozu
[Usunięty]
:
W spamie nic nie ma :(
Wysłałem maila zobaczymy co odpiszą.

:
Tomsky daj znać jak się sprawy mają bo przyznaję, że zasiałeś ziarno niepewności. Mam nadzieję, że wszystko będzie OK.
Pozdro

Wozu
[Usunięty]
:
rysio-ochodzki napisał/a:
Tomsky daj znać jak się sprawy mają bo przyznaję, że zasiałeś ziarno niepewności. Mam nadzieję, że wszystko będzie OK.
Pozdro

No właśnie mały problem bo na stronce po zalogowaniu dalej ten sam komunikat :(
Wysłany mail przepadł bez odpowiedzi, kiepsko :(
Chyba, że czegoś nie dopełniłem?
O ile dobrze zrozumiałem to uzupełniam formularz i czekam na maila ile i gdzie mam przelać kasę
ale nie otrzymałem takiej wiadomości, i na moje pytanie w kolejnej wiadomości, też nikt nie odpowiedział.
Niby na dziś nic nie straciłem, tylko szkoda, że jak już się człowiek przełamał to coś nie wychodzi :(
Nic to napiszę jutro jeszcze jednego maila może coś pomoże.

A może zrobiłem zakup na byt małą kwotę? :???:

:
Tomsky ja też wypełniłem formularz. Przypadkiem zapomniałem hasła i okazało się że mail z resetem od yoyobuy był w spamie (używam opery do sprawdzania poczty ale nie przepuścił o2, co mogłem zobaczyć po zalogowaniu się na stronę poczty). Czekam na odpowiedź.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.