zakupy na Taobao
Odpowiedz do tematu

:
JohnSmith napisał/a:
wandosu, w pierwszym "okienku" wpisz hasło do Twojego konta w spreenow, to które podajesz na początku gdy chcesz się zalogować. W drugim okienku wpisz jakieś nowe hasło, będzie służyło do potwierdzania płatności (dodatkowe zabezpieczenie). W trzecim "okienku" wpisz jeszcze raz to samo co w drugim, dla potwierdzenia. cool

Czerwony komunikat: "Login Hasło jest nieprawidłowe" oznacza że w pierwszym "okienku" podałeś niewłaściwe hasło, które służy do zalogowania się w spreenow. :)

Twój problem zapewne bierze się z trochę niejasnego tłumaczenia na język polski, niestety jakość jest taka jak widać. Czasem trzeba się bardzo starać, żeby zrozumieć senes takiego tłumaczenia. :))

Dziękuję John Smith

[ Dodano: 2015-03-10, 20:13 ]
Hasła wpisałem
i wyskoczyło okienko
takie

Chciałbym zapłacić poprzez PayPal
Czy im płace za towar i za wysyłkę naraz wszystko to 57,79 dolarów to jest za wysyłkę też ?
nacisnąłem płać Paypal
przekierowało mnie na PayPal tam jest kwota do zapłaty 57,79 dolarów to jest na nasze 230zł czy to jest razem z wysyłką,towar plus wysyłka
ciężar będzie gdzieś 20dkg
wielkość paczki 20cm na 10cm
jeżeli kosztów wysyłki w tej cenie nie ma to
jaki może być koszt wysyłki.

Ostatnio zmieniony przez wandosu 2015-03-10, 20:47, w całości zmieniany 8 razy
Szanujmy Las on zadba o Nas.
:
wandosu napisał/a:
Chciałbym zapłacić poprzez PayPal
Czy im płace za towar i za wysyłkę naraz wszystko to 57,79 dolarów to jest za wysyłkę też ?
nacisnąłem płać Paypal
przekierowało mnie na PayPal tam jest kwota do zapłaty 57,79 dolarów to jest na nasze 230zł czy to jest razem z wysyłką,towar plus wysyłka
ciężar będzie gdzieś 20dkg
wielkość paczki 20cm na 10cm
jeżeli kosztów wysyłki w tej cenie nie ma to
jaki może być koszt wysyłki.

Nie wiem jak działa spreenow, korzystam z innego agenta, ale prawdopodobnie to cena z ich prowizją i z wysyłką, ale do nich.

Potem jeszcze będziesz musiał (prawdopodobnie) zapłacić za przesyłkę do Polski. Według tego: cennika czyli, najtaniej, coś ok. 5 USD.

Ostatnio zmieniony przez JohnSmith 2015-03-11, 09:41, w całości zmieniany 1 raz
John Smith
:
minęło 1,5 roku
jest jakiś świeży myk na zakupy na taobao?

:
Ale w jakim sensie :?: Pewnie nowych agencji sporo, ale słupy milowe pozostają te same ;) (Aliexpress, Banggood, Gearbest, Exduct, Dealextreme, Focalprice...) - to tak na szybko, gdzie można zamawiać bezpośrednio... Z taobao ja biorę niezmioennie poprzez spreenow.com :idea: :idea:
.
.
.
...jest jeszcze Borderlinx, poprzez który można sprowadzić zewsząd wszystko - ale tej metody jeszcze nie próbowałem hmmm ;)

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2016-09-28, 12:46, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
dzięki, myślałem, że może jacyś przedsiębiorczy rodacy się zabrali za pomoc
spreenow... można edytować wartość przesyłki?

:
bofff napisał/a:
dzięki, myślałem, że może jacyś przedsiębiorczy rodacy się zabrali za pomoc

a Rudolf to pies?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
ale, że taobao też? to nie wiedziałem

:
Kuuufa :!: Andrzej - co tak zawile piszesz :?: :wkurzony: :głową w mur:
Edytować w jakim sensie :?: Po uzgodnieniach z agentem i zaakceptowaniu ceny za towar (zegarek :?: ), zapłacie, czekasz na informację od niego, że towar dotarł do jego biura, został sprawdzony i jest gotowy do wysyłki do Ciebie...
.
.
.
...i wtedy dostajesz propozycje ceny za wysyłkę (kilka opcji do wyboru, od najtańszej China Post, po najdroższe EMS itd. ...) Wybierasz, która ci najbardziej pasuje (China Post :D ) dopłacasz i czekasz cierpliwie... (miesiąc, dwa :popcorn: :popcorn: )
.
.
.
...mój rekord, to ponad rok :złośliwiec: :złośliwiec: (na tuńczyka limitkę) :arrow: :arrow:

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2016-09-28, 13:08, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
hmmm U mnie działa. ;)

John Smith
:
spreenow?

:
bofff napisał/a:
spreenow?

Nieeee.... Taobao u mnie działa :)) ;)

Jeżeli pytasz o agenta, to korzystam z: choobuy alias qvbai, inna sprawa, że nie wiem, czy jest najlepszy, ale jestem zadowolony.

John Smith
:
Panowie,
Korzystał ktoś z http://taobaopolska.pl/?
Czy lepiej nie liczyc na rodaków?

Jarek
:
Ja nie miałem do czynienia, więc nie pomogę (spreenow polecam).

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2017-03-27, 19:48, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
No to przeklikalem spreenow. Dzieki za polecenie. Teraz czekam :popcorn:

Jarek
:
No to teraz poleciiiiii :!: :arrow: :arrow: :arrow: pifko pifko

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.