zakupy na Taobao
Odpowiedz do tematu

:
Podpowiedzcie dobrzy ludzie co mam wpisać w rubrykę Title przy rejestracji na yoybuy i czy numer telefonu podać z kierunkowym do Polski?

:
Mr. - Pan Mrs. - Pani , do wyboru. :wink:
Numer podaj z prefiksem +48

:
Svedos lepiej wybrać przesyłkę lotniczą ubezpieczoną? Czy EMS?

:
Weź "regstered air mail". EMS jest ponad 2x droższy i zapewnia 90% szansy na bliskie spotkanie z urzędem celnym.

:
Ok w takim razie wybieram samolot:) Faktycznie różnica w cenie jest znaczna EMS policzyli sobie 35$ air mail 15$

:
.........a za zaoszczędzone 15 usd uniknięcie spotkania z UC, bezcenne :wink: :lol:

:
W ogole unikniecie UC jest bezcenne :D :twisted:

:
A ja właśnie ogarniam swój pierwszy zakup na Taobao przy nieocenionej pomocy Kelly z yoybuy. 2 damskie zegarki na pierwszy strzał, a potem coś dla mnie :)

Foch und Ch.
:
No Kuba, to już wpadłeś :razz: :wink: :lol:

:
Mowicie ze tak latwo "wsiaknac" w Taobao , musz uwazac :) .. mam teraz duzo wydatkow

:
Ile to mniej więcej trwa od pierwszego przelewu? Zdąży przed forumowym spotkaniem czy raczej nie?

Foch und Ch.
:
Przed forumowym spotkaniem może być problem, zwykle wszystko trwa około 20 dni, najpierw agent kupuje towar od chińskiego dostawcy i sprowadza przesyłkę do siebie, później dopiero wysyła ją do ostatecznego odbiorcy.

:
Cóż, pozostaje tylko czekać. 2 małe damskie zegarki nie powinny zwrócić uwagi UC. Jak yoybuy w ogóle to wysyła? Napisze im, że ma być registered air mail. Wpakują to do jednej paczki?

Foch und Ch.
:
Napisz, bo w przeciwnym wypadku wyślą EMS, i wizyta w UC gwarantowana.

:
Mnie Kelly właśnie spieniła, że nie ma już Mewki na aukcji, którą im wysłałem. I jeszcze mi tłumaczy, że Taobao nie ma aktualnych informacji o stanie "magazynowym" sprzedawcy.

A już zupełnie mam się nie podniecać, że na stanie jest 88, bo nie jest i to ich kupujący sprawdził.

No ja rozumiem, że skosńych jest 1,2 mld, ale żeby akurat na moją Mewę padło :twisted:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.