PILNE: Omega Seamaster 300M biały czy niebieski
Odpowiedz do tematu

: PILNE: Omega Seamaster 300M biały czy niebieski
Zastanawiam się nad zakupem Omegi, tylko jestem kompletnie w kropce jeśli chodzi o to, który kolor wybrać. Patrzę tez na to, jak ewentualnie kiedyś będę chciał odsprzedać. Który będzie łatwiej do sprzedaży.
Niebieski uwielbiam, mam wiele zegarków z niebieska tarcza. Białe tez uwielbiam. Omega biała wyglada niesamowicie w realu. Nie mam aktualnie żadnego biała tarczą hmmm
Pomocy…


Ostatnio zmieniony przez johnny_b2 2022-08-08, 19:07, w całości zmieniany 1 raz
:
To białą bierz.

:
Niebieska.

:
Biały
Kupujesz dla siebie czy dla drugiego właściciela …
facepalm

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Niebieska cool

[ Dodano: 2022-08-08, 20:45 ]
A no i powód, no bo ładniejsza jest :)) jak myślę Omega nurek, to jakoś zawsze niebieska mi się wyobrazi ;)

:
johnny_b2, obejrzyj na żywo tak żeby były obie obok siebie i ... nie będziesz miał wątpliwości ;)

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Czarna . Tylko czarna .wygląda obłędnie. (Wiem że nie ma w ankiecie )

:
Daito, proszę rozszerz swoją wypowiedź :)) która?
Oglądałem obie. Obie na ręce, obie są mega. Na białej widać niesamowicie szczegóły. Niebieska była moim faworytem wcześniej :głową w mur:
Na marginesie: niebieska jest u mojego sprzedawcy dostepna a biała na zamówienie :/

[ Dodano: 2022-08-08, 21:06 ]
revolta, nie ma. Czarna odpadła przy konfrontacji z pozostałymi ;)

:
johnny_b2 napisał/a:
Daito, proszę rozszerz swoją wypowiedź :)) która?
Oglądałem obie. Obie na ręce, obie są mega. Na białej widać niesamowicie szczegóły. Niebieska była moim faworytem wcześniej :głową w mur:
Na marginesie: niebieska jest u mojego sprzedawcy dostepna a biała na zamówienie :/

[ Dodano: 2022-08-08, 21:06 ]



revolta, nie ma. Czarna odpadła przy konfrontacji z pozostałymi ;)



No każdy ma inny gust ,i cale szczęście ;) to wtedy niebieska .

:
To Marcin biała i ja je muszę w końcu zobaczyć chociaż ceny są szalone i już chyba tylko 10% rabatu a rok temu było 20% bez łaski i wychodziły nowe około 20k teraz już 25k facepalm

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, zmartwię Cię. Omega zakazała negocjacji cen. Jubitom nie daje już rabatów. Przy najmniej nie przez neta i telefonicznie facepalm

:
Sebastian napisał/a:

Kupujesz dla siebie czy dla drugiego właściciela …
facepalm


To też była moja pierwsza myśl hmmm

johnny_b2 napisał/a:
kornel91, zmartwię Cię. Omega zakazała negocjacji cen. Jubitom nie daje już rabatów. Przy najmniej nie przez neta i telefonicznie facepalm

Chyba dają, ale klientom, którzy już mają u nich trochę historii.

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2022-08-09, 08:54, w całości zmieniany 3 razy
"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
johnny_b2 napisał/a:
kornel91, zmartwię Cię. Omega zakazała negocjacji cen. Jubitom nie daje już rabatów. Przy najmniej nie przez neta i telefonicznie facepalm


No to słabo wiem, że wszystko idzie do góry ale wzrost cen Omegi jest bardzo duży.
Oris zresztą też mocno poszedł do góry od ubiegłego roku.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, Wszystko. Longines Spirit już nie kosztuje 11k tylko 15k facepalm

:
johnny_b2 napisał/a:
kornel91, Wszystko. Longines Spirit już nie kosztuje 11k tylko 15k facepalm


No ale tu jeszcze są rabaty wiem, że nasz na początku roku też kosztował z metki 13040 a teraz 14740

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2022-08-09, 10:46, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.