SMARTWATCHA mnie trzeba...
Odpowiedz do tematu

: SMARTWATCHA mnie trzeba...
Potrzebny na niedługo smartwatch na bogato.
Podstawowe wymagania:
- koperta i bransoleta stalowa lub tytanowa
- czujnik tętna wbudowany
- reszta - jak najwięcej bajerów ;)

:
Słabe połączenie czujnik tętna i bransoleta. Wszędzie w instrukcjach piszą i na pewno tak jest żeby odczyt tętna był prawidłowy proszę mocno ścisnąć nadgarstek paskiem.

:
Pewnie Garmin Fenix 7 będzie najlepszy:

Tylko to nie są tanie rzeczy...

Albo taki Huawei

w bardziej przyjaznej cenie.

A ta bransoleta to koniecznie ma być? Apple albo Samsung mają spoko zegarki, tylko standardowo nie dają bransolety.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
No własnie problem jest w tym, że musi być w metalu :/

:
Bardziej ma być nastawiony na sportowe sprawy czy Smart?

:
Smart właśnie. Tętno, GPS, łączność z telefonem, taki Garmin Instynkt tylko w stali :)
Idealny byłby z głębokościomierzem i wysokościomierzem, termometrem, kaloriami i im więcej tym lepiej.
Dla gadżeciarza pierwszej wody.

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2022-03-30, 17:28, w całości zmieniany 1 raz
:
To popatrz na Huawei watch 3. Ma dużo. Fajny wyświetlacz i bateria długo trzyma.

:
revolta, pifko pifko pifko to jest to! Dzięki :))

:
Zerknij na wersję PRO tam jest tytan chyba

:
Mam takigo praktycznie za grosze jak coś


:
Zobacz sobie Garmina z serii Quatix. Dużo metalu i bajerow. A jak sobie do niego dokupisz łódkę z elektroniką Garmina, to będziesz na zegarek odbierał różne wskazania z tejże, a nawet bedziesz mógł zmieniać kurs autopilota😀. Wiem, bo korzystam. A tak serio, to świetny zegar.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.