Czy cos z tego moze byc?
Odpowiedz do tematu

: Czy cos z tego moze byc?
Zakupilem taki portfel, jak dla mnie ze skory jakiegos jaszczura. Pytanie do kolegow strapmakerow swojsko zwanych paskorobami :wink: - czy nada sie na paski (mysle o osiemnastce do garniturowca vintage)? Wymiary glownego kawalka to okolo 12 x 13 cm plus mniejszy kawalek okolo 12 x 5 cm.

Czy ktos jest zainteresowany takim surowcem lub podobnymi (krokodyle i inne gady - czasami trafiam podniszczone torby, potrfele itp. w dobrych cenach)? Jakby co, to prosze o PW.



:
Będzie z tego pięknych pasków kilka :!:

Się zapisuję w kolejce - do Wołny mi taki idealnie podejdzie :!:

:
Ja moge wziac na siebie dostarczenie surowca, ale z umiejetnosciami manualnymi to u mnie kiepsko.

Blaz
[Usunięty]
:
No właśnie sam jestem ciekaw, bo mam kilka portfeli na oku. :mrgreen:

:
Jeżeli to rzeczywiście prawdziwe gady… skóra z portfela wygląda w przybliżeniu na krówkę odgniataną choć mogę się mylić. Sztuczna, nie sztuczna, na pasek starczy spokojnie. Nawet na kilka. :wink:

Jest jakaś firma tego portfela? Czy znaczek odnośnie skory może?

Edyta:

Tak wygląda prawdziwy Lizard:


Ostatnio zmieniony przez Denikleus 2010-10-11, 20:49, w całości zmieniany 1 raz
perfekcja to tylko cel...
/Marcin
:
Blaz napisał/a:
No właśnie sam jestem ciekaw, bo mam kilka portfeli na oku. :mrgreen:


Nowa praca? W 175? :wink: :wink: :mrgreen: :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Nie, ale paradoksalnie na ebayu płaty egzotycznej skóry są bardzo drogie, a portfele z tej skóry znacznie tańsze od samego płata. :mrgreen:

:
Blaz tylko jak nie mają CITES to I tak ci celnicy to zabiorą :twisted:

perfekcja to tylko cel...
/Marcin
Blaz
[Usunięty]
:
Szukam tylko z CITES, bo legendy słyszałem co celnicy robią z delikwentem jak go zaproszą do siebie, bo przemycał egzotyczną skórę bez papierów. :mrgreen:

:
To jak znajdziesz to daj znać :twisted:

perfekcja to tylko cel...
/Marcin
Blaz
[Usunięty]
:
Nie zapomnę. :wink:

Właśnie o to mi chodziło czy z płata skóry wymiaru portfela zrobi się pasek i nawet kiedyś chciałem taki temat założyć, ale zapomniałem. Dzięki więc Zbyszke za przypomnienie. :wink:

:
W zasadzie to zawsze się da kwestią jest długość końcowa paska trzeba tak z 1cm na zakładkę + długość paska czyli 13 cm to gdzieś 12 cm pasek.

Kiedyś zrobiłem nawet ze swojego starego portfela pasek tyle że ze zwykłej skóry


perfekcja to tylko cel...
/Marcin
:
Duży portfel męski ma wysokość 16-18 cm, więc spokojnie lico starczy. Szerokość 8-12 cm, więc wyjdzie z tego kilka pasków spoko.

Blaz
[Usunięty]
:
Te firmowe znaki dodają dodatkowego smaczku temu pasku. :wink:

:
zasada jest prosta ... jest CITES jest Gites ... nie pytajcie mnie skąd to znam :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.