Na którego polować?
Odpowiedz do tematu

: Na którego polować?
Dwa różne zegarki, cenowo tez. Oba mi się mega podobają i dlatego pytanie do Was:

Iść w Longines Spirit Chrono czy zbierać na Omegę Seamaster 300M?




Ostatnio zmieniony przez johnny_b2 2022-02-12, 23:55, w całości zmieniany 2 razy
:
Z tych dwóch lonżin zdecydowanie cool

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Lonżin dużo ładniejszy.

:
johnny_b2, lubisz chrono więc stawiam na Spirita chociaż ta 300 m mi też wierci dziurę 😀

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Tylko lonż da ci satysfakcję...

:
Dzięki panowie. pytanie powstało dlatego, że tak naprawdę zbieram sobie na Omegę, ale jak przymierzylem wczoraj Lonżina to zwątpiłem. Jest mega :/

:
Na KIZI jest Omega Seamaster 300, choć można taniej. Co do tego Longines, to czy wykorzystasz te subtracze ?
Only Omega.

Normalność, to indywidualne postrzeganie rzeczywistości.
:
Lonek bardzo fajny.
A Omegę chcesz taką białą koniecznie?

Jeśli tak, to Lonek.
A jak Omega, to jednak polecam wersję bez fal -SMPC - niebieską!

:
A ja oddałem głos na Omegę. Mierzyłem ją kilka razy i też wciąż siedzi mi w głowie.

Polecam poczekać na kolejną promocję w Jubitom, wtedy można ją kupić w cenie używki ;)

Mi się a to bardzo podoba Spirit bez chrono, ale chyba trochę za blisko mu do Breitlinga hmmm

edyta: cofam to o Jubitomie. Widzę, że po grudniowej podwyżce cen, teraz doszła kolejna. facepalm

Ostatnio zmieniony przez Michał 2022-02-13, 09:46, w całości zmieniany 2 razy
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Żaden :złośliwiec:

:
LOnżyn zjada Łamagę bez popicia.

:
Bimberek, widziałem, ale jest mocno zjechana. Nie wiem jak można tak zakatować uszy przy wymianie paska. Niestety świadczy to tylko o tym, że w ogóle o nią nie dbał. Wiec odpada.
Trochę mnie tez zirytowała podwyżka cen i to tak grubo. Słabe to. :wkurzony:

[ Dodano: 2022-02-13, 10:38 ]
Michał, No właśnie zapomnij. 25k :D

:
ALAMO napisał/a:
LOnżyn zjada Łamagę bez popicia.



o to, to, łamaga jakaś taka obleśna... a lożnyn pełna klasa cool

Ostatnio zmieniony przez Maras 2022-02-13, 10:39, w całości zmieniany 1 raz
:
Santino, tez mam w „obserwowanych” ale bez fal jakoś tak smutno :D

:
johnny_b2 napisał/a:
Dzięki panowie. pytanie powstało dlatego, że tak naprawdę zbieram sobie na Omegę, ale jak przymierzylem wczoraj Lonżina to zwątpiłem. Jest mega :shock:


odpowiedziałeś sobie :))

Ostatnio zmieniony przez Maras 2022-02-13, 10:41, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.