Nowe Nabytki 2022
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
mpawel, no i wakacyjniak jak się patrzy pifko

:
mpawel, fajny kolor, gratuluję pifko

:
mpawel, Gratki, niech cieszy! pifko

Aaa... Co to za logo pod logo hmmm

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
mpawel, pifko

[ Dodano: 2022-09-29, 21:33 ]
Thomas666 napisał/a:
Aaa... Co to za logo pod logo hmmm


Jeżeli mowa o tym gzygzaku to taka stylizowana piątka bo to seiko 5

:
bandi, pifko

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
A o jakim SINN mowa?
Bo mi komp blokuje już 50% zdjęć tutaj wrzucanych :wkurzony:

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:
A o jakim SINN mowa?
Bo mi komp blokuje już 50% zdjęć tutaj wrzucanych :wkurzony:


556a na bransolecie i z czerwoną wskazówką sekundową.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Dzieki Chłopaki pifko

Co Cię nie zabije to Cię je#nie po kieszeni :/
:
pisar, Sinn 556 ars jeśli dobrze rozkminiam ich oznaczenia.

:
pisar napisał/a:
A o jakim SINN mowa?
Bo mi komp blokuje już 50% zdjęć tutaj wrzucanych :wkurzony:

Kumotrzy już napisali ale wrzucę linkę :)
https://zatokazegarkow.pl/zegarki-automatyczne/sinn/piloty/sinn-556-a-rs

:
Woytec, napisz coś o bransolecie. Słyszałem różne opinie o H-linku, a kiedyś tam w przyszłości chciałbym kupić 103.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
arek314, nie bardzo wiem co tu napisać hmmm
Może to, że wygląda świetnie i jest stylu toolwatch podczas gdy ta z drobnymi ogniwkami pasuje raczej do jakiegoś elegancika a nie do 556 w wersji z cyframi.
Do 556 I ta z pięcioma ogniwkami może lepiej wygląda ale do 556 A to tylko H-link.
Tak po prawdzie wygląd tej bransolety też mocno wpłynął na decyzję zakupu.
Poza tym jest wygodna, włosów nie wyrywa i ma regulację na zapięciu podczas gdy ta druga to tylko zdejmowanie ogniw.
Jest nawet rozszerzenie na kombinezon nurkowy chociaż moim zdaniem wątpię żeby było zbyt często używane z 556, ze 104 już prędzej bo zdaje się jedno i to samo zapięcie.
Ogniwa są pełne i są skręcane na śruby imbusowe, producent dodaje dwa kluczyki. Oba są potrzebne bo pin nie blokuje się po wsunięciu i trzeba go z jednej strony trzymać żeby z drugiej odkręcić.
Tym niemniej robi się to łatwo i wygodnie, nawet mając drżące ręce ;)
Producent dodaje też buteleczkę z klejem do śrub ale skręciłem nie używając go.
Tak po prawdzie nie jest też zbyt długa, zdjąłem tylko jeden link ale mam teraz na ostatnim, najdłuższym otworze (nadgarstek ok. 20cm) i zastanawiam się, czy nie założyć z powrotem.
Jednak wtedy wtedy była minimalnie za luźna a ja lubię mieć zegarek stabilnie na nadgarstku.
Linki bransolety wyglądają świetnie (IMHO oczywiście) ale nie są zbyt mocno spasowane i jeśli potrząśniemy zdjętym z ręki to lekko grzechoczą. Oczywiście po zapięciu tego nie słychać i mam wrażenie, ze dzięki temu luzowi bransa lepiej się układa.
I to chyba tyle... hmmm


[ Dodano: 2022-10-01, 10:56 ]
PS
Dopiero teraz doczytałem
muchacho_ napisał/a:
Woytec, szalejesz ostatnio, gratki! :D

Ta czerwona wskazowka robi robote, troche zaluje, ze swojego 556i nie wzialem z czerwona wskazowka :)

Dziękuję pifko
Przymierzałem się do wersji z cyframi i czerwoną wskazówką od jakichś dwóch lat i ciągle nie mogłem trafić dlatego gdy się pojawiła u polskiego dystrybutora to nie mogłem się oprzeć ;)
Budżet na ten rok przekroczony ale co tam, wojna idzie to trzeba sobie dogadzać póki jeszcze można...

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2022-10-01, 11:07, w całości zmieniany 2 razy
:
Dzięki pifko Sinn potrafi zaprojektować coś fajnego i użytecznego.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Fajny ten Sinn, coraz bardziej mi się podoba, ale mam już jednego semafora, starczy, idzie wojna jak walną to nic nie zostanie .

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Moment słabości i wyprzedaż za wielką wodą.



Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.