Kwadrat, prostokąt
Odpowiedz do tematu

:
Omegi szukałeś
https://www.olx.pl/d/ofer...87-IDMKMwO.html

Co Cię nie zabije to Cię je#nie po kieszeni :/
:
Tą podglądam, jedyny minus to pasek bo żeby zrobić nowy to nieźle trzeba się nakombinować.

:
satanic666 napisał/a:
Tą podglądam, jedyny minus to pasek bo żeby zrobić nowy to nieźle trzeba się nakombinować.


Na Ali są paski do Omegi Dynamic po 15 EUR. W dowolnym kolorze.
Paskoroby też Ci mogą dorobić. Ja mam dwa na zmianę. Zmienia się jakieś 10 sekund (pasek jest jednym ringiem do koperty dociśnięty).

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
satanic666 napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
Na OLX jest ML kostka z białą tarczą w Bielsku-Białej. Nie mam jak wkleić linka. :(

Podobną, lub taką samą nie pamiętam, miał Prezess. Ale czy ma teraz tego nie wiem.


O tej piszesz https://m.olx.pl/d/oferta/zegarek-maurice-lacroix-pontos-automatic-square-szafir-stal-CID87-IDMAxX5.html czarna data i indeksy mi tu nie grają.

Nie.
Taka z rezerwą na 7.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
To już widziałem mpaweł wrzucił.
Erolek wiem, widziałem mocowanie ten oryginalny to za mocno się zwęża i bym musiał robić nowy, choć ta wersja z linka jest super.

:
satanic666 napisał/a:
To już widziałem mpaweł wrzucił.
Erolek wiem, widziałem mocowanie ten oryginalny to za mocno się zwęża i bym musiał robić nowy, choć ta wersja z linka jest super.


No cóż. Takie było założenie projektowe modelu Dynamic. Projekt miał być szczytem ergonomii. Zegarek miał leżeć dokładnie na nadgarstku, a pasek miał omijać wyrostek kości łokciowej. Stąd to dramatyczne zwężenie.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
A to nie wiedziałem, fajnie się dowiedzieć pifko

:
Przemek , jakoś mi ten kształt zegarka nie pasuje do Twojej ręki hmmm

Chociaż takie Monaco , jak ma Seba , by jednak pasiło :)

:
Mi akurat pasują, zobaczymy jak przyjdzie cool i nie tylko kostka :popcorn:

:
satanic666 napisał/a:
Mi akurat pasują, zobaczymy jak przyjdzie cool i nie tylko kostka :popcorn:


Tylko na jak długo będą pasowały ? :D ;)

:
Jeden na pewno na dłużej cool
Najwygodniej i tak mi się nosi Casio w stylu vintage i kostkę G, a reszta i tak będzie okazjonalnie.

:
mpawel napisał/a:
...
Jeszcze coś takiego
https://www.olx.pl/d/ofer...87-IDL0G07.html

O tym pisałem.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Na razie jednak poszukam coś klasycznego do 2k, chyba że wpadnie coś niespodziewanego :))

:
satanic666, jak już to ciułaj na Monaco, niżej szkoda czasu.
Albo Reverso :idea:

Chociaż sam miałem w zyciu dwie "kostki", drugą była Monaco własnie i żadna się długo nie uchowala.
To specyficzne zegarki i trzena lubić ten kształt hmmm

:
Dla tego na początek nie ma co się pchać w Monaco :D
Ciśnienia nie mam, starczy mi to co mam plus jeden który szukam, zbieram raczej na coś niezegarkowego.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.