Konkurs kalendarzowy 2010 - głosowanie!
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Mam do wyboru: majeranek albo łazanki. :twisted: Jak widzicie powoli rozszerzam spektrum kar. :mrgreen:

:
Blaz napisał/a:
Mam do wyboru: majeranek albo łazanki. :twisted: Jak widzicie powoli rozszerzam spektrum kar. :mrgreen:

Majeranek imo to nagroda, nie kara ... :mrgreen:

:
Spinner pomyliłeś konkurs kalendarzowy na forum z wyborami miss piękności Ziemi Sądeckiej :D
Więcej Luzu !

:
Blaz napisał/a:
Mam do wyboru: majeranek albo łazanki. :twisted: Jak widzicie powoli rozszerzam spektrum kar. :mrgreen:


A może by mu dupsko skroić w paski i solą posypać ... :cool: :?: Tak głośno myślę ..

Blaz
[Usunięty]
:
Jeszcze się okaże, że ten melepeta to lubi.... :mrgreen:

:
screwdriver napisał/a:
Spinner, tobie chyba płukania okrężnicy trzeba, bo coś spięty jesteś :twisted:



Nieee... ja nie jestem spiety... :mrgreen:

Ja jestem zniesmaczony zachowaniem kolegi Śrubokręta a dokładnie jego wypowiedzią na PW dotyczącą fot... Ot i tyle... :roll:

Bedzie odważny to sie przyzna, nie to nie... :razz: :mrgreen:

No dobra - nie biore Cie Mariusz pod siuś - nic nie musisz mówić... :grin:

Ostatnio zmieniony przez Spinner 2010-10-07, 15:10, w całości zmieniany 1 raz
:
[quote="Spinner"]
screwdriver napisał/a:

No dobra - nie biore Cie Mariusz pod siuś - nic nie musisz mówić... :grin:

Ależ dlaczego nie, prowokatorze jeden. Spytałem kolegi Wojtusia jak mu się foty podobają, bo jeśli chodzi o mnie, to tak naprawdę podoba mi się jedna (za to bardzo). Do tego jeszcze podręczyłem go krytykując, że się nie postarał, bo wiem co potrafi i stać go na niewspółmiernie więcej niż pokazał. Ot całość w fotograficznym skrócie. Spinner się spiął, pokazał swój punk widzenia i... wyjaśniliśmy chyba sprawę do końca telefonicznie (oddzwonił!!). Pominąłem coś?

PS. Coś za duże zamieszanie ostatnio tu robię. Poproszę o czerwoną wstążkę....

Ostatnio zmieniony przez screwdriver 2010-10-07, 15:49, w całości zmieniany 1 raz
:
PS2. Edycja (edit: posta powyżej) polegała na poprawieniu literówki :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez screwdriver 2010-10-07, 15:51, w całości zmieniany 1 raz
:
Głosy oddane, z czystej zawodowej graficznej upierdliwości - Patrzymy na fotki, a pamiętajmy ze to będzie kalendarz, pion albo poziom, dojdzie jakiezś tzw. kalendarium, do tego niektóre fotki będą np. nieco przykadrowane, wybierając myślałem cały czas o tym jak kalendarz funkcjonuje - mamy np. wrzesień i przez cały miesiąc patrzymy na jakąś fotkę...
to wszystko sprawia że wybór był trudny. Żałuję że się nie dołączyłem ale czasu już było za mało. No i ciekaw jestem wyników :grin:
W każdym razie zapowiada się dobrze

:
screwdriver napisał/a:
Spinner się spiął, pokazał swój punk widzenia i... wyjaśniliśmy chyba sprawę do końca telefonicznie


Spiąłem się ponieważ wolałem wysłać COŚ narażając się na krytykę (bo lipa była z frekfencją...) niż NIC i pierdzielic, ze się chciało ale nie było dość dobre, się nie zdążyło itp)... W dodatku uważam, że osoba, która NIC nie wysłała (bo to, śmo i owo) nie ma prawa wypowiadać takich uwag w stosunku do prac (jakiekolwiek by nie były) a przymknąć ryło aby uszanować pracę innych... :mrgreen:

W dodatku uważam, że to kalendarz zegarkomaniaków a nie fotomaniaków więc jakby wymagania są odrobinę inne :razz:

Howgh :lol:

:
Spinner +1 :twisted:
Świat się kończy :lol: ...
Tak że Pany, pies trącał brak należytego zdaniem niektórych kunsztu - grunt że komuś się chciało :!:
Swoją drogą - jest wiele naprawde fajnych fot i wyjdzie super kalendarz :!:

:
A komu się nie podoba nie musi kupować :twisted: :razz:

:
Adam i tu się mylisz - WSZYSCY muszą kupić!!! a kto nie kupi temu Blaz usunie konto na CW i zostanie mu tylko kizi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:
Frekwencja nie taka zła 15 użytkowników :grin: Zdjęcia dobre są nie ma co narzekać. Zima już się zbliża więc kto nie zgłosił się niech wyciąga aparaty, kalkulatory, telefony i robić zdjęcia do kategorii ZIMA :smile:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.