Konkurs kalendarzowy 2010 - głosowanie!
Odpowiedz do tematu

Wozu
[Usunięty]
:
Blaz napisał/a:
Tomsky, nie mogę cofnąć Twojego głosu. :cry: Zróbmy więc tak, że napiszesz mi na PW jakie miały być jeszcze Twoje typy, a ja doliczę je do końcowych wyników. :wink:

Dzięki PW poszło i pozostałe głosy rozdane ;)
Kalendarz baja będzie :D

Blaz
[Usunięty]
:
Komisja skrutacyjna otrzymała już Twoje dodatkowe głosy. :grin:

Darecki
[Usunięty]
:
Większość fotografii jest w żaden sposób nie związana z daną porą roku ... nie ma z czego wybierać.

:
...to kliknąłem swoje typy

:
Darecki napisał/a:
Większość fotografii jest w żaden sposób nie związana z daną porą roku ... nie ma z czego wybierać.


To w sumie nasza (organizatorów) wina - nie każdy ma archiwum swoich fotek z każdych okoliczności przyrody żeby zapełnić szpalty ... Wybaczcie, ale pomysł zrodził się dość ad hoc ...

Ale mam nadzieję, że to stanie się świecką tradycją, i za rok będzie każdy miał komplet fotek :-) :!:

Aha :!:

A ktoś mówił o nagrodach :twisted: :?:

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2010-10-05, 18:42, w całości zmieniany 1 raz
:
Pany to wrzućta resztę fotek, które wysłali juzerzy i może coś się jeszcze innego wybierze bo tak fakt faktem sporo fotek jest trochę od czapy a i z kategorii Lato nr 8 troche nie wiem co to jest :lol:

:
to jest chyba dekiel i że w kształcie słoneczka - coś mało domyślni jesteście :D
od razu zaznaczam że nie jestem autorem ;) :lol:

ja też zagłosowałem i jedynie wiosna mi problemy sprawiła... tzn 2 od razu zaznaczyłem ale coś na trzecie nie mogłem się zdecydować ;)
Jestem ciekaw wyników :cool:

Ostatnio zmieniony przez TowRoupas 2010-10-05, 19:35, w całości zmieniany 1 raz
Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
Blaz
[Usunięty]
:
No kumotrzy, niestety, ale tak się zdjęcia rozłożyły. W kategorii lato jest fotek multum, a w kategorii wiosna czy jesień jest deficyt...

Spoko jest, głosować i czekać na wyniki. Tym bardziej że rzeczywiście fajnie jest jak wyników nie widać. :mrgreen: Admini też wyników nie widzą. :mrgreen:

:
Melduje posłusznie że zagłosowałem :lol:

Darecki
[Usunięty]
:
Zagłosowałem w 3 porach roku. W "zimie" na prawdę nie ma z czego wybrać ... może jakaś podmiana fotek?

OK coś tam wybrałem. Czekamy na wyniki!

Ostatnio zmieniony przez Darecki 2010-10-05, 20:57, w całości zmieniany 1 raz
:
I ja! Ja! Ja też zagłosowałem!

eyckpl
[Usunięty]
:
Głosowałem ale rzeczywiście wybór mógł być większy. :neutral:

:
Blaz dorzuć jeszcze po 5 zdjęć od przybytku głowa nie boli :grin:

:
Ja puściłem głosy na to co mi się podobało. Ale wiernie nie trzymałem si wymogu trzech głosów na porę roku.

FORZA Robert!
RK WRT
:
poooszło! głosy oddane!

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.