kostka
Odpowiedz do tematu

:
Jeśli używany i manual wchodzi w grę to jest aukcja na zatoce Christopher Ward Malvern Slimline Square


https://www.ebay.co.uk/it...hUAAOSwF-tgEarq



:
Wiem, że założenia w doopy....ale to nie ja sobie wymyśliłem, tylko Tata....i jeszcze mi wieczorem napisał, że tylko nowy.....mam wrażenie, że mu dobrych wiadomości nie przekażę....

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Przypomina mi to pytania znajomych - naoglądają się moich wynalazków i potem jest lista życzeń, ale zeby kosztowało 200zł i jeszcze ze sklepu w Polsce cool

Ostatnio zmieniony przez Machu 2021-02-22, 07:58, w całości zmieniany 1 raz
:
:)) :D

:
Bardzo urodziwy i w przyzwoitej kasie jest Kemmner Tonneau. Tylko nie wiem, czy jeszcze gdzieś do dostania.



edyta: literówka

Ostatnio zmieniony przez grejtfrut 2021-02-22, 10:59, w całości zmieniany 1 raz
:
Wiem. Pierwszy mi na myśl przyszedł....niestety rzadko gdzies wypływa. ten Krzysiek od Mariusza tez zajebongo...

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
grejtfrut,

Z Kemmnerem to chyba będzie problem, bo zdaje sie że działalność jest mocno ograniczona lub całkiem zakończona. Rynek wtórny też nie jest łaskawy (zwłaszcza w kwestii tego modelu) - bardzo rzadko widuję Kemmnery gdziekolwiek do kupienia.

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Kolega, któremu sprzedałem swoją kostkę Kemmner (czarna na ETA) mówi, że może sprzedać.
Kwestia tylko czy oferta go przekona :))

Mozna mi pisać na priv lub tu i będę komunikować dalej (on nie jest zegarkowy i z forum).

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Machu napisał/a:
Przypomina mi to pytania znajomych - naoglądają się moich wynalazków i potem jest lista życzeń, ale zeby kosztowało 200zł i jeszcze ze sklepu w Polsce cool


No trochę tak jest... ale weź to wytłumacz 73 letniemu emerytowanemu nauczycielowi matematyki, który w dodatku jest Twoim rodzicem więc trzeba ograniczyć bluzgi.... 😉

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
pdrog napisał/a:
Machu napisał/a:
Przypomina mi to pytania znajomych - naoglądają się moich wynalazków i potem jest lista życzeń, ale zeby kosztowało 200zł i jeszcze ze sklepu w Polsce cool


No trochę tak jest... ale weź to wytłumacz 73 letniemu emerytowanemu nauczycielowi matematyki, który w dodatku jest Twoim rodzicem więc trzeba ograniczyć bluzgi.... 😉


Jak nauczyciel matematyki i cienka kostka, to rozwiązanie może być tylko jedno :))



Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Przy tym wieku nie obrażając to nawet okulary nie pomogą :D

:
Z cyferkami na problemy ze wzrokiem to tylko ten



Kupiłem i sobie chwalę.
https://www.timex.pl/pl_P...elet-Watch.html



Nawet wersji sporo

https://www.timex.pl/pl_P...lekcje/command/

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2021-02-22, 17:32, w całości zmieniany 1 raz
:
Erolek kalkulatorek jest super...wiem bo mam (ktoś z foruma mi kiedyś sprezentował a ja gupia pipa nie pamiętam kto)....ale nie używam, bo nawet w moim wieku ręce za krótkie do odczytu godziny :))

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Geckota G01 ;)

:
grejtfrut napisał/a:
Geckota G01 ;)


dzięki ale nie...to ma być kostka także na tarczy

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.