Nie 18, a 42 stuknie
Odpowiedz do tematu

:
A może szukać od oprawców.




[ Dodano: 2021-02-19, 18:23 ]
Jeszcze taka jest do kupienia.


Ostatnio zmieniony przez satanic666 2021-02-19, 18:21, w całości zmieniany 1 raz
:
satanic666, nudna, mała zaraz sprzedaż.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Była kiedyś fajna do kupienia Tutima Seven Seas, ale gość nie odpisał.
Za dużo tych zegarków przerobiłem i jakoś nic mnie nie zachwyca, miałem sprzedać Seiko Tunę miałem już kupca i Glycine, ale przeszło mi jak Seiko dziś ponosiłem. Szukam dalej, ale łatwo nie będzie.

:
satanic666, po co Ty tak kombinujesz i się sam oszukujesz? :))
Piszesz o tym PAMie od kilku miesięcy z tego co kojarzę, to weź i go w końcu kup. Tak to będziesz chodził taki niedoje*any cały czas i szukał nie wiadomo czego :)

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Piotrek masz rację Przemek o nim pisze i pisze ale nie wiem czy to będzie jego gral.

Sądzę że i Pam się nie utrzyma.

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2021-02-20, 06:40, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Piotrek masz rację Przemek o nim pisze i pisze ale nie wiem czy to będzie jego gral.

Sądzę że i Pam się nie utrzyma.

U Satana nic się nie utrzyma. :(
Choć jak kupi Pama, o którym pisze od dawna, to może się Mu zmieni.

Z drugiej strony przerobił kilkanaście/kilkadziesiąt zegarów. Ma co wspominać. :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
No fakt było tego trochę, ale te co obecnie mam jakoś ciężko mi się z nimi rozstać, także zostają, a Pam kiedyś będzie na razie jego czas nie przyszedł.
Coś tam znajdę ciekawego, mam nadzieję.

:
Może jakiś Ball :?: hmmm
Kilka modeli mają w Twoim rozmiarze.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Ano mają, ale nie w tej cenie niestety.

:
satanic666, a Hamilton Broadway chrono co wrzucałem jakiś czas temu??
Świetny AR koperta 43mm

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Już prawie miałem kupić bo był na Uhrforum, może jak się pokaże w dobrej cenie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.