Nowe nabytki 2021
Odpowiedz do tematu

:
qbapiasek napisał/a:
Chorwat napisał/a:
qbapiasek, gratki pifko A czego się pozbyłeś?


Na bazarku były, longinesa i orisa...

Ta geckota ma niesamowity fun factor, za tak nieduza kasę jest mega...ta koperta krab robi robotę, to samo szkło...


Tylko po co to :) ? Przecież ta Geckota to nie zagrzeje długo miejsca. Orisa nie szkoda bo i tak byś nie nosił, ale Longines - hmm mimo, że kwarc to trochę szkoda. A co jeszcze w rozliczeniu dostałeś?

Non serviam.
:
barteq_m napisał/a:
qbapiasek napisał/a:
Chorwat napisał/a:
qbapiasek, gratki pifko A czego się pozbyłeś?


Na bazarku były, longinesa i orisa...

Ta geckota ma niesamowity fun factor, za tak nieduza kasę jest mega...ta koperta krab robi robotę, to samo szkło...


Tylko po co to :) ? Przecież ta Geckota to nie zagrzeje długo miejsca. Orisa nie szkoda bo i tak byś nie nosił, ale Longines - hmm mimo, że kwarc to trochę szkoda. A co jeszcze w rozliczeniu dostałeś?


Longines mial dla mnie za krotka branse, stąd sprzedaż...
Troche martwych królów polskich hmmm i jeszcze jednego dziwaka dostałem w rozliczeniu :D pokażę jak dzis przyjdzie...oferty dobre były to pozamienialem :))
Geckota wziąłem z myślą że ja upłynnie...ale mam wątpliwości...

Ostatnio zmieniony przez qbapiasek 2021-02-26, 06:27, w całości zmieniany 1 raz
:
qbapiasek, pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
qbapiasek, kumam pifko . A co tam masz do sprzedania teraz? :P

Non serviam.
:
Jak to tak? Od prawie tygodnia nikt nic nie zanabył drogą kupna? :shock:

:
Ja od miesiąca nic... :/

:
Chorwat napisał/a:
Jak to tak? Od prawie tygodnia nikt nic nie zanabył drogą kupna? :shock:

Bazar "zamknięty" ;) to nie ma się co dziwić. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Który bazar, bo znowu o czyms nie wiem hmmm

:
Na KIZI jak chcesz zamieścić ogłoszenie to musisz pakiet wykupić, no i lipa nie ma w czym wybierać.

:
No to wiem. Ale tutaj nie kizi, można kupować :P

:
satanic666 napisał/a:
Na KIZI jak chcesz zamieścić ogłoszenie to musisz pakiet wykupić, no i lipa nie ma w czym wybierać.

Jak chcesz sprzedac to nie wiem ale do działu "Sprzedam" wszedłem normalnie więc chyba kupowac można bez tego pakietu.

:
Tak, tak jak chcesz sprzedać, wchodzić możesz tak jak kiedyś.

:
Woytec napisał/a:
satanic666 napisał/a:
Na KIZI jak chcesz zamieścić ogłoszenie to musisz pakiet wykupić, no i lipa nie ma w czym wybierać.

Jak chcesz sprzedac to nie wiem ale do działu "Sprzedam" wszedłem normalnie więc chyba kupowac można bez tego pakietu.


Ale tradycją jest, że aby kupić, to ktoś musi najpierw chcieć sprzedać. ;) A ofert na bazarku z racji opłat nie przybyło.

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2021-03-03, 09:12, w całości zmieniany 1 raz
"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
I będzie ubywać...fakt.
Pewnie na fejsa się część przeniesie, część na olx...szkoda, był tam spory wybór.

:
Też tak myślałem, ale ofert przybywa i wygląda na to że większych zmian w kontekście podaży nie będzie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.