Postanowienia noworoczne - zegarkowe plany na 2021
Odpowiedz do tematu

:
Grosz do grosza a będzie Pam - jak mówi staropolskie przysłowie ;)

:
Coś mocno uzależniające jest to kupowanie pamów, że tak po jednym nie ma sie dość hmmm

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Sebastian napisał/a:
Coś mocno uzależniające jest to kupowanie pamów, że tak po jednym nie ma sie dość hmmm


Tym bardziej że wszystkie take same brzydkie :złośliwiec:

:D

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Brzydkie czy nie - tego nie wiem
Z jednego bym mógł mieć, i nosić bez obrzydzenia :D
Ale potem, w takim budżecie, to z pewnością są ładniejsze zegarki :D

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
A ja to chyba rozumiem ;) Długo starałem się miec nie więcej niz jeden zegarek danej marki, zeby było różnorodnie... a teraz bym chciał całe pudełko H2o Kalmarów, pudełkiem VDB tez bym nie pogardził :D

:
A ja już pierwszą sztuke na 2021 obstalowałem :)

:
ALAMO napisał/a:
A ja już pierwszą sztuke na 2021 obstalowałem :)


No to szybko. Zdążyłeś przed Wojtkiem :D

Ja mam taki przejściowy bo zakupiony jeszcze w tym, ale przez transport po koleżeńsku "przy okazji" dotrze zaraz po Nowym Roku.

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Machu napisał/a:
A ja to chyba rozumiem ;) Długo starałem się miec nie więcej niz jeden zegarek danej marki, zeby było różnorodnie... a teraz bym chciał całe pudełko H2o Kalmarów, pudełkiem VDB tez bym nie pogardził :D


Ale jednak nie zbierasz najsamnajprzód tylko tych kalmarów

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
No mam jeszcze kilka innych na liście, a kupuję głównie używane jak się trafiają dobre oferty.

:
I mnie ostatnio męczą trochę grubsze zakupy, chociaż obiecuję sobie, że rozłożę je w czasie. Tylko z tą cierpliwością to mi słabo idzie ... hmmm

:
I tak Robert Twoje zakupy są drogie ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Szymon napisał/a:
Zdążyłeś przed Wojtkiem


No nie wiem. Chce się pozbyć kuponu rabatowego, więc też musiał coś kupić, że go dostał :złośliwiec:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
Szymon napisał/a:
Zdążyłeś przed Wojtkiem


No nie wiem. Chce się pozbyć kuponu rabatowego, więc też musiał coś kupić, że go dostał :złośliwiec:


Coś słabo u Osoby z pamięcią :złośliwiec:

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
rmak napisał/a:
I mnie ostatnio męczą trochę grubsze zakupy, chociaż obiecuję sobie, że rozłożę je w czasie. Tylko z tą cierpliwością to mi słabo idzie ... hmmm


Po co rozkładać? I tak wydasz to lepiej szybciej mieć i się cieszyć jak masz taką możliwość :))

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Szymon napisał/a:
No to szybko. Zdążyłeś przed Wojtkiem


:shock: Przed wojtkiem :shock: :D
Ale mój jeszcze nie przyszedł, to może się nie liczyć :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.