Postanowienia noworoczne - zegarkowe plany na 2021
Odpowiedz do tematu

:
Plany są na ten rok skromne.
Albo Doxa Sub 300T, albo Omega X33.

Z doświadczenia wiem, że sobie mogę planować... A i tak kończy się na worku jakiegoś dziwnego złomu.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Erolek napisał/a:


Z doświadczenia wiem, że sobie mogę planować... A i tak kończy się na worku jakiegoś dziwnego złomu.



Skąd ja to znam :))

:
W sumie to nie wiem sam. Posprzedawać z 10 sztuk albo więcej.
A z zakupów to ciężko powiedzieć: Może Omegę PO albo Moon'a
A skończy się na worku mikrosów i jakiś takich co później będę sprzedawał :głową w mur:

:
Cabi napisał/a:
Może Omegę PO albo Moon'a


I to słuszna koncepcja. A PO które? Bo to straszne odważniki są :( Sam myślałem, ale dla mnie za duże więc raczej będę celował w SMP hmmm

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Myślę o 42mm bo to mam L2L poniżej 50mm, ale to będzie najpierw przymierzane na potęgę i oglądane z 300 razy zanim w ogóle zacznę myśleć czy mnie stać.
SMP do mnie nie gada jakoś. To już szybciej bym Moona wziął albo jakiegoś Tudeła.
Ale to wszystko skończy się pewnie na Geckocie, Zelosie, Borealisie lub innym NTH :)) hmmm

:
A ja w sumie dziś zrealizowałem plan na plasticzaka to pół roku mam z głowy :D :))

:
bandi, Panerai to nie AP, więc............... :D
Woytec,Radiomira chciałbym z mocnym DNA marki i tu sterylna 249 i 210 jak najbardziej spełnia powyższe wymogi. Nie ukrywam, że zależy mi również na wintydżowym stylu.
Jeśli chodzi o śmigło, to mam już takowe w Luminorze, więc starczy :D

Ostatnio zmieniony przez jimmy 2020-12-28, 19:22, w całości zmieniany 1 raz
Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
jimmy, można i tak pifko

:
Chodzą mi po glowie:
Eterna kontiki diver
Ch Ward c60 saphir
Tudor bb
Breitling avenger
Iwc pilot
Ze 2-3 gerlachy
Maurycy Aikon i jakiś Masterpiece...

Nie wiem czy cokolwiek z tego wyjdzie hmmm

A Zenith heritage ultra thin i Elprimero są w planach od kilku lat...

Pozdrawiam

Jarek
:
Jarek, i to wszysko w jeden rok :shock: kibicuje :) pifko

jimmy, to weź od mua 610 a ja sobie 372 zanabędę

No i PZL pewnie przyleci i jak znajdę środek do H2O Orca to wezmę , bo mi koperta sama już drugi rok leży :głową w mur:

:
Mattoni, jak kupię 1-2 z nich, to będzie dobrze. Napisałem co mi chodzi po głowie, a nie co zamierzam kupić w jeden rok ;)
Czas i konto bankowe pokaże, a pewnie w międzyczasie trafi się coś nieprzewidzianego i wyprze zakup z wishlisty...

[ Dodano: 2020-12-29, 08:05 ]
Edit. Zapomniałem o Pleamarze niebieskim od Fixxera ;)

Pozdrawiam

Jarek
:
Jakaś mała redukcja tego co jeszcze zalega nienoszone.

A z zakupów to plany są małe i tylko 3:

1. Kostka:



2. Zegar stojący:



3. Jeszcze nie ujawniam ;)

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:
3. Jeszcze nie ujawniam


Ooo szykuje się coś grubego, czyżby AP? :))

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Mattoni napisał/a:
Jarek, i to wszysko w jeden rok :shock: kibicuje :) pifko

jimmy, to weź od mua 610 a ja sobie 372 zanabędę

No i PZL pewnie przyleci i jak znajdę środek do H2O Orca to wezmę , bo mi koperta sama już drugi rok leży :głową w mur:


........dzięki za propozycję pifko Na dzień dzisiejszy interesują mnie tylko dwa powyższe modele.
pisar, obydwie pozycje trafiają w mój gust. Cartier i JLC, klasa sama w sobie.

Ostatnio zmieniony przez jimmy 2020-12-29, 10:39, w całości zmieniany 1 raz
Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Myślę o U1, tylko nie wiem jeszcze który hmmm






Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.