AMFIBIA 1967
Odpowiedz do tematu

:
do czasu Zgierz Alfa pewnie rzadko będzie opuszczać moją rękę, tak więc będę ją miał na pewno

: Re: AMFIMIA 1967
ROBAK napisał/a:
Vostok Amfibia 1967


W rzeczywistosci ma tyle co w necie znalazlem tj. 42x50mm ?
Gdzie kupowaliscie?

tu indeksy bardziej graja ze wskazowkami, choc dajej tej wersji od oryginalu chyba



Pozdr
strix

Ostatnio zmieniony przez strix 2010-10-02, 09:38, w całości zmieniany 2 razy
:
moja chińska suwmiarka pokazała 50,50 cm na 42,50 cm.

kupowałem w http://www.smirs.com/inde...141_213&filtr=1

oryginalnie też były takie wersje jak pokazałeś, tylko ona jest dostępna tylko na pasku, ja chciałem na bransolecie, choć teraz nie jestem tego taki pewien.

:
Zegarek super ale cena ciut z du.y! ale i tak warto :mrgreen:
mam nadzieję że pojawią się obie Robaka i Svedosa w Zgierzu!

a tak w ogóle to wiecie co macie robić!:


:
Mi się wydaje że na żywo zyskuje bardzo dużo , więc mam też prośbę o zabranie tej Amfibii na spotkanie

:
Ta bransoleta to najmocniejszy element - szkoda że nie jest masywna i ma inny kolor...
Cena ciut za duża ale wiadomo markieting i historia musi kosztować (patrz panjaj) :lol:

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
ROBAK napisał/a:
moja chińska suwmiarka pokazała 50,50 cm na 42,50 cm.

kupowałem w http://www.smirs.com/inde...141_213&filtr=1

oryginalnie też były takie wersje jak pokazałeś, tylko ona jest dostępna tylko na pasku, ja chciałem na bransolecie, choć teraz nie jestem tego taki pewien.


Dzieki za info. Co do bransolety - mozna chyba zalozyc tez pasek?

Pozdr
sttrix

:
TowRoupas napisał/a:
Ta bransoleta to najmocniejszy element - szkoda że nie jest masywna i ma inny kolor...
Cena ciut za duża ale wiadomo markieting i historia musi kosztować (patrz panjaj) :lol:


A właśnie dla mnie to że ona ma taką formę - to jest zaleta. Przypomina typowe bransolety nurkowe z lat '60, prawdzwa klasyka w nowoczesnym wydaniu.

:
Superowy zegarek, ale jak to ujął Kadarius cena trochę z dupy. Po zapoznaniu się z ofertą tej stronki rzecz się tyczy większości prezentowanych tam zegarków. Jak dla mnie cenowy kosmos. No ale maszyny przednie :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Buczo 2010-10-02, 14:11, w całości zmieniany 1 raz
:
Niestety większosć nowszych modeli Vostoka cenowo jest trudna do zaakceptowania. Choć to faktycznie zegarki o wiele lepiej robione niż tanie Amfibie za dwie stówki, także swoje kosztować muszą...

Ну, погоди! :wkurzony:
:
A do tego z lumą za tą cenę powinni bardziej się postarać :)

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
nie ma co narzekać .. trzeba na żywo przymierzyć

:
Z tą lumą to akurat prawda. W Komandirskim K-34 świeci po prostu fatalnie - nie przystaje do konkurencji. Tak nie wolno!!!

Ну, погоди! :wkurzony:
:
a twoim zdaniem jak jest z K3

:
Amfibia wypas , tylko z ceną trochę przesadzili :evil:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.