Napaliłem się ale...który?
Odpowiedz do tematu

:
Ja brałbym niebieskiego. I bakterie.

Rozważyłbym z bezelem nurkowym. Jest fajny.




hmmm A może żółty :?: Czarnych i niebieskich masz opór. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Niebieski.
Automat.
Fajny pifko

Pozdrawiam

Jarek
:
A tak w ogóle to gdzie to się kupuje w dobrych pieniądzach?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał, jeszcze szukam, jak znajdę to się podzielę :)
No i jeszcze jakie to są "dobre pieniądze" dla tych zegarków? hmmm

:
Też się zastanawiam. Katalogowo 3,5k, w przecenie 2,9k. Dobre pieniądze, to chyba wszystko poniżej hmmm

Pozdrawiam

Jarek
:
Najlepiej żółty (jeśli jest), jak nie ma to niebieski. Czarny jest nudny.

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
pdrog napisał/a:
Najlepiej żółty (jeśli jest), jak nie ma to niebieski. Czarny jest nudny.


żółty jest z nurkowym bezelem tylko.

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Niebieski kwarc (niekoniecznie z nurkowym bezelem) na bransolecie będzie najbardziej uniwersalnym i najekonomiczniejszym rozwiązaniem.

:
Trudno powyższemu odmówić rozsądku pifko
Jak to zwykle bywa, rozum swoje a serce swoje i niestety, rozum rzadko kiedy wygrywa :D
No nic, ciągle główkuję...

PS
Żółty ładny ale jak napisałem wcześniej - straszna kobyla te 45mm i 230g wagi.
Ten normalny jest wystarczająco masywny a 43mm w sam raz, ostatnio rzadko powyżej tych wymiarów wychodzę.
No i bezel psuje kształt koperty, dla mnie to już nie to.
A na koniec fakt, że żółtka założyłbym pewnie ze dwa razy w lato bo mało do czego pasuje a jeszcze mnie, staremu dziadowi...

:
Woytec napisał/a:
Żółty ładny ale jak napisałem wcześniej - straszna kobyla te 45mm i 230g wagi.
Ten normalny jest wystarczająco masywny a 43mm w sam raz, ostatnio rzadko powyżej tych wymiarów wychodzę.
No i bezel psuje kształt koperty, dla mnie to już nie to.
A na koniec fakt, że żółtka założyłbym pewnie ze dwa razy w lato bo mało do czego pasuje a jeszcze mnie, staremu dziadowi...


Kwestia rozmiaru i bezela jak najbardziej zrozumiała pifko ale to że żółty nie pasuje...hmm...noszę się raczej ponuro na szaro czarno granatowo...ale zegarki to pomarańczowe, zółte, niebieskie...tylko G w wersji fabrycznej jest czarny, ale teraz jest w żółtym ubraniu...wiek nie ma tu nic do rzeczy pifko nono

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Słusznie. Też ostatnio używam więcej żywszych kolorów pifko

:
Kolory kwestia gustu - ja bardzo lubię (i często noszę) czerwień, róż, fiolet ale właśnie żółty i pomarańcz średnio ;)

:
No więc...kliknąłem...
Nagadałem się o Alxach, automatykach a przeważyła opcja ekonomiczna i kliknąłem klasyczny niebieski kwarc.
Oczywiście z bransoletą typu nurkowego, nie tą rozpinaną.
Chociaz za kwarcowymi nie przepadam to jednak mi automat do ogólnej idei INOXa nie pasuje hmmm
Chociaż gdyby dali tę tarczę z automatu do kwarca to byłby ideał... ale nie można miecć wszystkiego.

Pytali gdzie te automaty w "dobrej" cenie, wydaje mi się, że nówki najtaniej i najpewniej w iWatchery, sklep sprawdzony:
https://www.iwatchery.pl/...orinox/i-n-o-x/
Po 2700 z małym hakiem i darmowa przesyłką.

Stary model kliknąłem jednak na allegro, tu:
https://allegro.pl/oferta/victorinox-swiss-army-i-n-o-x-241724-1-inox-8863242677
Zawsze to 1000 mniej niż automat a sprzedawca wydaje się być w porządku.
Zobaczymy....


Dziękuję bardzo za pomoc, plusiki zaraz poprzyznaję pifko


Edit
Tu niebieski kwarc na bransolecie jeszcze trochę taniej
https://momentum24.pl/pl/p/Victorinox-Swiss-Army-I.N.O.X.-241724.1-INOX/918
Chyba ten sam gość ale bez prowizji allegro.

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2020-05-18, 20:14, w całości zmieniany 3 razy
:
Niebieski automat ale już wybrałeś pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Woytec napisał/a:
...
Chociaz za kwarcowymi nie przepadam to jednak mi automat do ogólnej idei INOXa nie pasuje hmmm
Chociaż gdyby dali tę tarczę z automatu do kwarca to byłby ideał... ale nie można miecć wszystkiego.
...

500+
pifko pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.