co dalej
Odpowiedz do tematu

:
rmak, pusty revers - wypolerowana stal.

[ Dodano: 2020-11-24, 21:04 ]
Te z drugą tarczą mają koronkę w dziwnym miejscu, daleko od środka koperty obracanej.

:
Nie przyglądałem się tak dokładnie i nie zwróciłem uwagi na położenie koronki, ale wtedy masz dwa zegarki w jednym i to też jest całkiem fajne.

:
machlo napisał/a:
Przy okazji oględzin Patków, dałem drugą szansę Reverso - w sumie niekiepski i zaczął się znów podobać. Tylko nie mam za bardzo do czego go nosić. :(

Obrazek

Obrazek


To coś IMO jest brzydsze niż kupa po jagodach...jest bardziej nijakie niż panuraje... ta Omega co ją Szymon wyżej pokazywał zjada to prostokątne coś bez popity... 🙈


Jak dla mnie to trzeba mieć sto lat, żeby coś takiego nosić... Rozumiem... Marka zacna i w ogóle... nie... przewija się to po różnych forach zegarkowych... Niektórzy mają mokro albo sztywno... mnie ten zegarek odrzuca każdym elementem... nie ma w nim kompletnie niczego fajnego

Ostatnio zmieniony przez pdrog 2020-11-24, 22:33, w całości zmieniany 1 raz
lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Mam rozterkę - czy warto pozbyć się poniższych:



dla tego jednego:



A tak leży na nadgarstku: https://www.youtube.com/watch?v=Gkk53G5Y5jA

:
Wiadomo, że ja to się nie znam, ale ja bym je wymienił na YM :))

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
machlo, ja bym chyba wymienił. Raz, że lepszy jeden konkret niż 3 a dwa, że i tak ich chyba nie nosisz jakoś dużo i głównie dlatego jestem na TAK.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Wymieniłbym bez wahania.
W sumie wszystkie cztery fajne ale ten Rolek wymiata i wart jest pozostałych trzech.

:
Zdecydowanie tak :)

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Kurde, chyba się zapisałem na złe forum.
Mało co do mnie tak NIE gada jak Rolexy i Paneraie.

Doxa fajna, tylko kolor smutny.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
No to jest nas dwóch pifko
Ten Rolex to nuda jakich mało, dla mnie Doxa i GS (ten bez daty) zjadają go bez popity.

:
machlo, jeśli się zastanawiasz, to już pojąłeś decyzję :D

:
Nie, za fajne są aby wymienić na tego Rolka

Co Cię nie zabije to Cię je#nie po kieszeni :/
:
Bier Rolka

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
Rozkład opinii dość zbieżny z moimi przemyśleniami - raczej brać, ale szkoda i lepiej może zostawić. :D

:
Generalnie 3 za jeden to jest słuszna koncepcja. Ale czy te 3 za ten jeden to sobie już musisz sam odpowiedzieć i ja Ci nie podpowiem.
To Ty będziesz nosił. hmmm

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.