gruby temat
Odpowiedz do tematu

:
Zenitha (tego pierwszego w poście Santino) uważałem za piękny zegarek dopóki nie zobaczyłem go na żywo... Czar prysł, za to na zdjęciach nadal mi się podoba :)

:
Ten zenith tri-colore po objerzeniu na żywo nadal mi się podoba, tylko jest istotna jedna sprawa.
W między czasie jak robili zmiany tarczy (nakładanie się subtarcz zmieniali), to popsuli kopertę. W tym roku dopiero zaczęły pojawiać się znowu dobre koperty. Dotyczy to tylko modelu 38mm.

Dobry bezelik:


i zły:


[ Dodano: 2020-05-06, 16:22 ]
Niby "tylko" 1 mm ekstra, ale to całkowicie psuje kopertę.

[ Dodano: 2020-05-06, 17:47 ]
Tu zdjęcia z francuskiego forum:

vs

:
pisar napisał/a:
prezesso, myślę, że to jest dobry a nawet bardzo dobry temat do założenia na KMZ. Tylko nie jestem pewny czy Ty masz tam konto?

Czy mnie się wydaje, czy Ty próbujesz Piotrek (pisar) zasugerować, że tu nie ma z kim o poważnej horologii porozmawiać :?: :facepalm:
Trochę mnie (bez urazy) zniesmaczają te Twoje wycieczki w stronę inaczej widzących sprawy hobby zegarkowego :mad: ... to tak przy okazji...
.
.
.
A co do wyboru - Piotrka prezesso - AP lub GP (też, jak Mariusz - ze wskazaniem na AP pifko )

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Pisar dziesieć lat na forum, zagalopował się

;)

Tam mądrale som tu lepszy klimat

pifko

Szukamy dalej dla prezesso

- uniwersalny, na co dzień
- żaden wynalazek (żeby utrata na wartości tak nie bolała)
- mile widziany zintegrowany kajdan
- kręcą mnie nietypowe kształty ostatnio
- budżet 20kpln - 10.K euro (pewnie nie dam rady wewnętrznie tyle wydać na zegarek, ale kilka zegarków za tą kwotę mi się podobało, a co!)
- chętnie używka

:popcorn:

Czas jest moim sprzymierzeńcem.
:
Fazi napisał/a:
pisar napisał/a:
prezesso, myślę, że to jest dobry a nawet bardzo dobry temat do założenia na KMZ. Tylko nie jestem pewny czy Ty masz tam konto?

Czy mnie się wydaje, czy Ty próbujesz Piotrek (pisar) zasugerować, że tu nie ma z kim o poważnej horologii porozmawiać :?: :facepalm:
Trochę mnie (bez urazy) zniesmaczają te Twoje wycieczki w stronę inaczej widzących sprawy hobby zegarkowego :mad: ... to tak przy okazji...
.
.
.
A co do wyboru - Piotrka prezesso - AP lub GP (też, jak Mariusz - ze wskazaniem na AP pifko )


Krzysiek, to Twoja mocna nadinterpretacja i niczego nie sugeruję. Tutaj jest z kim o takim zegarmistrzostwie porozmawiać i ludzie maja ogromną wiedzę. Sam jej otrzymałem mnóstwo przez te 10 lat. Ale tam jest po prostu więcej osób więc i większą pulę do wyboru tam będzie miał Piotrek. Nic więcej.

Co do wycieczek to mam tylko dwie:
1- od zawsze jestem przeciwny kradzieży (jakkolwiek rozumianej)
2- od dłuższego czasu jestem zwolennikiem mniej a bardziej "jakościowo"

Czy to zniesmacza?
Przy tym co tu niejednokrotnie czytam to jest mały pikuś Krzysiu cool

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Dzień byłem w sklepie. Nie zdążyłam napisać ale wszystko co napisał machlo i pg22 o zenku to prawda. Słabo na żywo.
Plus to: jak można zrobić taki zwyczajny bok koperty? Ta polerka jak w jakiejś zwyczajnej davosie. I się rysuje od patrzenia

[ Dodano: 2020-05-06, 22:55 ]












[ Dodano: 2020-05-06, 22:59 ]
Z tym tytanem też czar prysl. Zegarek świetny. Ale materiał niestety nie dla mnie. Czułem się jak bez zegarka.

Skate or die!
:
prezesso, zobacz sobie alpine eagle'a na żywo. Przed apo był w galerii mokotów w noble place. Nieco te indeksy rzymskie drażnią, ale ogólnie zacnie wykonany zegarek. Jest jeszcze taka wada, że w bransolecie brak półogniw, więc hit&miss z idealnym dopasowaniem. Z drugiej strony w AP też nie ma, ale ludziska cmokają z zachwytu. :złośliwiec:

:
Może jaki SD ?




ew jak ma być niebanalnie to może taki ham dwustronny ?



Ostatnio zmieniony przez Goman 2020-05-06, 23:18, w całości zmieniany 1 raz
:
Nie cierpię jajowatych kopert.
Może jakaś wypasiona ananta?

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2020-05-07, 00:53, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
:
To już lepszy kierunek.

:
pisar - luz, nie było sprawy pifko pifko

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
kolejna tura tego co mi wpadło w oko w budżecie, z naciskiem na ostatniego - Tomek? znajdziesz coś?



no i ten:




szkoda, że tak mało kolorów...

Skate or die!
:
prezesso,

Inzyniery bardzo spoko. Trzy-wskazówkowy jest na mojej wishliście od dawna. GS też ale tu bardzo zawężającym grupę odbiorców czynnikiem jest tarcza, bo nie każdemu będzie odpowiadać połączenie kolor+ faktura.

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
oj, kurde - im dłużej na to patrzę tym większego mam faworyta.
Ma to coś w sobie - właśnie to co mówisz, że nie każdemu podejdzie. Mnie na początku też - sam pisałem, że szkoda, że nie ma więcej kolorów.
Ale im dłużej to oglądam:
https://youtu.be/zujbAioxKRY

tym bardziej jestem napalony...

Skate or die!
:
prezesso,
On jest super. I na pewno mniej zachowawczy niż inżynier :)

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.