gruby temat
Odpowiedz do tematu

:
Z pokazanych i nie pokazanych w wątku to król jest jeden. 15300 ma jednak wadę. Słabe WR i słaba luma. :(

A tak naprawdę do tematu pasuje Pam.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
prezesso,



GS Snowflake? hmmm



Taka omka?


Z tych co pokazałeś to Glaschütte super.auto=compress,format&fit=crop&w=1800&h=1200&crop=edges,focalpoint

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
prezesso napisał/a:
Macałem
...
Imo na żywo to jest porażka.
...

Dokładnie. Bardzo, ale to bardzo mnie rozczarował. Tu idealnie pasuje, że odpadła 5. :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
pisar, chodzi Ci o Zenith A384?

[ Dodano: 2020-05-06, 11:38 ]
Jak już łamaga, to taka jest ciekawa. :złośliwiec:


:
machlo napisał/a:
Jak już łamaga, to taka jest ciekawa.

Ja bym chyba Globemastera wolał od tej hmmm
A globemaster z rocznym kalendarzem to też cacko

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
machlo napisał/a:
pisar, chodzi Ci o Zenith A384?

[ Dodano: 2020-05-06, 11:38 ]
Jak już łamaga, to taka jest ciekawa. :złośliwiec:

Obrazek


Globemaster mniodzio, a Constellation mi się za bardzo kojarzy z Cindy Crawford, żebym mógł ją traktować jako męski zegarek.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
machlo, tak ten. Ale jak sobie przeklikałem zdjęcia to już magia odeszła ;)

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar, na żywo oglądałem i a386 też. Ten drugi sporo fajniejszy. Żal, że nie ma go w normalnej cenie w stali.

:
Jak do noszenie, to może tak:






To tak na szybko...

:
A może już nie chcesz być moim kolegą?
To taki sobie kup - nie będę się do Ciebie odzywał ;-)

:
Santino, ten pierwszy Zenith to jest dla mnie nr 1 wszystkich tutaj pokazanych i w ogóle super zegarek.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar, też bym nosił i nie marudził ;)

:
pisar napisał/a:
Santino, ten pierwszy Zenith to jest dla mnie nr 1 wszystkich tutaj pokazanych i w ogóle super zegarek.

+milion
Jak oglądałem to jego właściciel długo czekał na zwrot bo nie mogłem się od niego oderwać :))

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Ostatni Zenith bardzo fajny, pierwszy też.
Może Milgaus? Tylko to pewnie za "spokojny" zegarek patrząc na wstępne wymagania

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.