Który nurek zostaje
Odpowiedz do tematu

:
rmickey napisał/a:
Pam to nie moja bajka...

....jeszcze dorośniesz ;)

Z tych dwóch to omegę bym zostawił

....ale za pół ceny pomogę w rozterkach ;)

:
Gdybym miał taki dylemat, to bym nie miał dylematu :D
Brajtka bym zostawił nie zastanawiając się chwili ;)

:
Daito napisał/a:
rmickey napisał/a:
czyli co mam kupić? hmmm ;)


Jakieś Casio... Jakby nie było DW-5000C to chyba najlepsza inwestycja w historii zegarmistrzostwa w 1983 kosztował 70$ a zobacz ile kosztuje teraz w stanie NOS z pudełkami - przebicie kilka tysięcy % w 35 lat, czyli lepsze niż na Rolex'ie, a DW-5000C to jest seryjny, produkowany taśmowo, zegarek a nie jakieś tam "limited edition" ;) No i cały czas, mimo upływu czasu możliwości techniczne ma lepsze niż te Twoje dwa :złośliwiec: :złośliwiec: Tak że... ja bym szedł w MRG-G2000HA-1A tyle że musiałbyś "trochę" dołożyć - ale "szacun na dzielni" masz jak w banku :))

https://www.timetrend.pl/...h_w_abonamencie


A poważnie pisząc - skoro zastanawiasz się który sprzedać to znaczy że żaden Ci nie pasuje tak w 100% więc... sprzedaj i szukaj dalej, aż znajdziesz taki zegarek którego sprzedaży nie będziesz brał pod uwagę.


Kostkę mam więc spokojnie poczekam te 35 lat aby nieźle zarobić ;)

A tak poważnie to jest właśnie odwrotnie. Oba mi się podobają, to są właśnie na chwilę obecną dwa najbardziej podobające się nurki. Ale zupełnie inne od siebie i stąd dylemat...
Najchętniej bym obydwa zostawił :)) ale konsekwentnie staram się realizować plan redukcji stanu posiadania i jeden nurek w pudełku musi wystarczyć...

:
Breitling fajniejszy, mniej oczywisty. Omegi to na każdym rogu zakapiory mają. :D

:
Omege zostaw a z brajtkiem mogę pomóc za puceny :złośliwiec:

:
Oba fajne na swój sposób :)) . Jak gabarytowo wychodzi? Omega niby 41mm, Breitling 42 a omega wydaje się większa? Na tą czarną w ceramice trochę choruję :)
Może Ball Engineer Master II Diver Worldtime ;>

:
Omega trochę mniejsza i jest to zauważalne na nadgarstku. Natomiast w moim przypadku nie ma to zbytnio znaczenia.
Nie szukam innego nurka, muszę wybrać jeden z nich a drugiego niestety pożegnać...

:
Sprzedaj Brajtka, to nowe logo to facepalm

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
rmickey napisał/a:
Omega trochę mniejsza i jest to zauważalne na nadgarstku. Natomiast w moim przypadku nie ma to zbytnio znaczenia.
Nie szukam innego nurka, muszę wybrać jeden z nich a drugiego niestety pożegnać...


Jak zdecydujesz się gonić SMP daj cynka, zobaczymy, może budżet pozwoli :)

:
dudak, ale tu kolejka jest, Pan tu nie stał :złośliwiec:

:
Kup Wostoka Amfibie, przynajmniej nie będziesz miał dylematu czy brzydka :D
Mi bardziej leży Omega

:
Jak dla mnie Omega zdecydowanie ładniejsza i nie miałbym tu żadnego dylematu, ale ona za mną już dłuższy czas chodzi. Brajtek mi nie podchodzi zupełnie.

:
Z tej dwójki zostawiłbym SMPc. Dla mnie fajniejsza.

W SOH nie podoba mi się logo. A ta bransoleteczka facepalm

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
A czy to przypadkiem nie kolega zwinął mi w niedziele tego Brajtka sprzed nosa od Kuby ? ;)
A co do dylematu, to osobiście doradził bym opcje nr 3: sprzedać oba i kupić nowsza omege z falą.
Ciut większa od tej co masz, mechanizm lepszy, ładniejsza bransa.
Jeżeli koniecznie uparł byś się na pozostawieniu jednego z tych, to 51 do 49 dla Omegi. :)
No i oczywiście daj znać co postanowiłeś :twisted:

:
Beqn napisał/a:
A czy to przypadkiem nie kolega zwinął mi w niedziele tego Brajtka sprzed nosa od Kuby ? ;)
A co do dylematu, to osobiście doradził bym opcje nr 3: sprzedać oba i kupić nowsza omege z falą.
Ciut większa od tej co masz, mechanizm lepszy, ładniejsza bransa.
Jeżeli koniecznie uparł byś się na pozostawieniu jednego z tych, to 51 do 49 dla Omegi. :)
No i oczywiście daj znać co postanowiłeś :twisted:


Ano zawinął :))
Nowsza SMPc mniej mi się podoba o tej, którą mam więc takiego ruchu nie zrobię nono
Wielkość na minus, mechanizm na plus a bransa praktycznie to samo (mam w swojej zapięcie z mikroregulacją).

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.