Chrono panda.
Odpowiedz do tematu

:
Bandi moja pierwsza propozycja w temacie to ten Hami ;)

:
bandi, piękne te Hamiltony.

Pozdrawiam

Jarek
:
satanic666 napisał/a:
Bandi moja pierwsza propozycja w temacie to ten Hami ;)

opisywać co się wstawia plask
ten "gnomonwatches" w linku mnie zmyliło a linka nie kliknąłem :oops: i wyszło jak zawsze ;)

:
Jarek napisał/a:
bandi, piękne te Hamiltony.

Dokładnie.
Obecnie są na samym szczycie.


Mam nadzieję, że może ktoś coś jeszcze widział.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Gdybym gdzieś znalazł, to pewnie bym kupił jeszcze raz... :) Fajny był, tylko mu się napisy na deklu ścierały :D To limitka była. może dlatego :D


:
Szczała Kosmodrom, fajna, 42mm.


Ostatnio zmieniony przez maciek 2020-03-31, 19:45, w całości zmieniany 1 raz
:
Dorian06, Jednak Twój pierwotny wybór Hamiego chyba najlepszy.

:
maciek, datę rozumiem, ale potrójnej facepalm już za wuja.

[ Dodano: 2020-04-01, 00:45 ]
rmak napisał/a:
Dorian06, Jednak Twój pierwotny wybór Hamiego chyba najlepszy.

Niby tak, jednak trochę obawiam się proporcji 40 mm koperty do jej grubości. Podobno niecałe 15 mm. Czy nie będzie beczka :?: hmmm

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
maciek, datę rozumiem, ale potrójnej już za wuja.


No jak to? Pojedyncza jest żebyś wiedział jaki jest dziś dzień, a potrójna ma ten plus, że możesz sprawdzić nie tylko, który jest dzisiaj, ale również który był wczoraj i który będzie jutro. :D

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Czepiacie się obaj. Za to nie widziałem jeszcze zegarka z wbudowanym taksometrem :)) ;)

:
Dorian06, pewnie to wiesz, ale nie każdy czytający może to wiedzieć - potrójna data jest po to, że jak wskazówka zasłania aktualną datę, to widzisz dwie cyfry przyległe.
Nie zmienia to faktu, że w przedstawionym przez maciek zegarku jest to brzydko zaprojektowane i wkomponowane.

Pozdrawiam

Jarek
:
Michał napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
maciek, datę rozumiem, ale potrójnej już za wuja.


No jak to? Pojedyncza jest żebyś wiedział jaki jest dziś dzień, a potrójna ma ten plus, że możesz sprawdzić nie tylko, który jest dzisiaj, ale również który był wczoraj i który będzie jutro. :D

:D :D :D

[ Dodano: 2020-04-01, 10:23 ]
Jarek napisał/a:
Dorian06, pewnie to wiesz, ale nie każdy czytający może to wiedzieć - potrójna data jest po to, że jak wskazówka zasłania aktualną datę, to widzisz dwie cyfry przyległe.
Nie zmienia to faktu, że w przedstawionym przez maciek zegarku jest to brzydko zaprojektowane i wkomponowane.

Wiem dokładnie.
pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
https://monochrome-watches.com/william-l-1985-unveils-most-affordable-automatic-chronograph-on-the-market-kickstarter/

[ Dodano: 2020-04-05, 00:47 ]
TISSOT HERITAGE T124.427.16.031.00 LIMITED EDITION - 8008 pln
Nowy na FB

Skate or die!
:
Dorian06, Pontos:



I jego odpowiednik z biała tarcza ;)

:
prezesso, ten super. pifko
johnny_b2, tarcza na 3 :shock:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.