Jakieś pepsi... a może batman..
Odpowiedz do tematu

: Jakieś pepsi... a może batman..
Ostatni temat zakończył się zakupem planowanego od dawna OS boazerii, a więc teraz pora na coś innego :))

Wymagania:
- automat
- pepsi bezel (alternatywnie batman)
- 40-43mm szerokości


SKX009 odpada, zbyt nudny

Bardzo podoba mi się nowa Magretka, ale wolałbym jednak coś taniej:



Po głowie chodzi mi taki Nethuns, tylko trochę zniechęca mnie ta podwójna data



i w sumie więcej pomysłów nie mam hmmm

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Tisell.



[ Dodano: 2020-03-24, 13:25 ]

: Re: Jakieś pepsi... a może batman..
Michał napisał/a:

[...] ale wolałbym jednak coś taniej:


Taniej nie będzie:



Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
A może kwarc, Faziego spytaj na pewno powie że warto :))


:
satanic666, Tisell słabo dostępny, Timex - niestety kwarc :(

Erolek, Amfibia niestety słaba

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Magretka spoko ;)

Pozdrawiam

Jarek
:
Balticus :)) Dorian ci sprzeda :))


:
satanic666, ta marka to dla mnie nieporozumienie, imo większość projektów mocno średnia, już nie wspominając o nieadekwatnych cenach ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:


[ Dodano: 2020-03-24, 15:42 ]
i de facto dowolne seiko z modowym bezelem. Jak nie chcesz skx, to jest pelno innych modeli.

beceen | ***** ***
:
Michał, właśnie nethuns z podwójną datą super. Po rabacie będzie pewnie 210-220 euro.
Najlepsza Margetka tylko budżet ponad 3 razy wyższy.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, jak będę tam cos chciał kupować to sie zgłoszę do Ciebie skoro takie rabaty dostajesz :))

Jak ich raz zapytałem w mailu o rabat to odpisali ze nie ma opcji bo cena jest bardzo dobra :D

:
Machu napisał/a:
kornel91, jak będę tam cos chciał kupować to sie zgłoszę do Ciebie skoro takie rabaty dostajesz :))

Jak ich raz zapytałem w mailu o rabat to odpisali ze nie ma opcji bo cena jest bardzo dobra :D



NO DOBRA O TEN ZEGAREK NIE PISAŁEM ALE NA WSZYSTKIE INNE DOSTAŁEM :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Najlepsza Margetka tylko budżet ponad 3 razy wyższy.


Niestety :(

kornel91 napisał/a:
Po rabacie


A są jakieś kody, czy po prostu - sie pisze?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Jak Ci się najbardziej podoba Magrette i masz taką kase - to imo najlepiej brać, a nie szukać półśrodków za pół ceny ;)

:
Machu, to prawie 1/4 ceny, a nie połowa :)) za budżet Magretki to już się dużo szersze horyzonty otwierają

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.