Tak ten jeden, jedyny...
Odpowiedz do tematu

:
Machu napisał/a:
Hmmm... A zauważyliście jakies promocje albo spadki cen w ogłoszeniach :?: Bo ja nie, za to waluty drogie...


Jeszcze trochę za wcześnie na bardziej nerwowe ruchy, większość rozsądnie myślących przedsiębiorców jednak posiada jakieś zaplecze finansowe. Jak to tfu tfu potrwa 2-3 miesiące i ludziom się zacznie dupa palić, to wtedy może być widoczny spadek cen.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Nie ma zbytnio. Jedynie jak pisałem do zegarki Zielona Góra w zapytaniu o Orisa Aquisa to dali jeszcze jakiś rabat ok 80 zł od tego co na stronie.

:
Machu napisał/a:
Hmmm... A zauważyliście jakies promocje albo spadki cen w ogłoszeniach :?: Bo ja nie, za to waluty drogie...


Widocznie ludzie bardziej wierzą w wartość tezauryzacyjną zegarków niż gotówki ;) cool

:
Sprzedaż spada i będzie spadać, a na rynku pojawiać się będzie coraz więcej zegarków. Wydaje mi się, że na Kizi już jest więcej ofert dziennie niż zwykle.

Pozdrawiam

Jarek
:
A Damasko DB3 z kizi? :popcorn:

:
No gadałem nawet z gościem, nie powiem ciekawe koperta 42 mm, ale bez bezela to wydaje się większy. Na plus że po serwisie i w uszach 22mm nie jak pozostałe Damasko.

:
tomaliusz napisał/a:
Szatanie, bierz Sinn-a :)
Mattoni napisał/a:
muchacho_ napisał/a:
Nie powiem, ze jestem bezstronny, ale polece U1 :)) :złośliwiec: cool
s

Sinn bardzo fajny ...tylko sprzedający za dużo chce ;) pifko
...

Tylko Muczaczo musisz sprowadzić na ziemię :twisted: :))
:D



;)


Serio, 57% ceny nowego za używke w dobrym stanie to jest bujanie w obłokach z mojej strony? hmmm

Wydawało mi się, że to uczciwa cena, ale patrzac po komentarzam w tym temacie to byłem w błędzie :))

Ostatnio zmieniony przez muchacho_ 2020-03-26, 18:02, w całości zmieniany 1 raz
:
satanic666 napisał/a:
No gadałem nawet z gościem, nie powiem ciekawe koperta 42 mm, ale bez bezela to wydaje się większy. Na plus że po serwisie i w uszach 22mm nie jak pozostałe Damasko.


Bardzo fajny. Jedyny ból jak dla mnie, że to jednak pilot... a piloty to chyba najszybciej nudzące się zegarki. Może dlatego, że są wszystkie takie same. :))

:
muchacho_ napisał/a:
tomaliusz napisał/a:
Szatanie, bierz Sinn-a :)
Mattoni napisał/a:
muchacho_ napisał/a:
Nie powiem, ze jestem bezstronny, ale polece U1 :)) :złośliwiec: cool
s

Sinn bardzo fajny ...tylko sprzedający za dużo chce ;) pifko
...

Tylko Muczaczo musisz sprowadzić na ziemię :twisted: :))
:D



;)


Serio, 57% ceny nowego za używke w dobrym stanie to jest bujanie w obłokach z mojej strony? hmmm

Wydawało mi się, że to uczciwa cena, ale patrzac po komentarzam w tym temacie to byłem w błędzie :))


57% to nawet nie połowa a tutaj za mniej niż pu się szuka :D
Tak sobie marudzimy a może się ugniesz :złośliwiec:
Potem ja odkupię za pu od Szatana cool
Oczywiście dam pu tego co da Szatan :twisted:
:))

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2020-03-26, 18:18, w całości zmieniany 2 razy
rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Normalnie jak na olx - daję pińcet i juz do Pana jadę :D

:
Ze szwagrem :D

:
Tourby kiziowy też ładny...

:
Zdjęcia :twisted:

Nie wszyscy mają tam konta ;)

:


[ Dodano: 2020-03-27, 10:15 ]

:
Machu napisał/a:
Normalnie jak na olx - daję pińcet i juz do Pana jadę :D


Ciekawe, skunt wzion na to pinionszki, złodziej jeden!
:złośliwiec:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.