Gdzie kupić cienkie teleskopy do Seiko Monstera 20 mm
Odpowiedz do tematu

: Gdzie kupić cienkie teleskopy do Seiko Monstera 20 mm
Jak w tytule. Te oryginalne są spoko, ale kupiłem kiedyś mesha do Monstera i niestety te są za grube, nie wchodzą. Szkoda kajdana bo zalega w szufladzie. Ktoś coś poleci? 20 mm i żeby solidne były w wykonaniu i użytkowaniu

:
Hogg, sprzedaj mi Monstera i po problemie :)) a cienkie normalne teleskopy to najlepiej sobie zamówić paczkę od majfrenda. Ja kiedyś kupiłem pudełeczko, milionpińcet sztuk w zakresie 6-26mm za jakieś parę groszy

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
A u zegarmajstra najbliższego nie będzie czy takie pierdoły też trzeba zamawiać hmmm

:
ale z tego co rozumiem, to chodzi o cienkie teleskopy, ale z grubymi koncowkami.
Czyli takimi jak maja te tzw. fat springbary do seiko, ale zeby nie byly cale fat cool

beceen | ***** ***
:
Dokładnie.
Zwykłych cienkich nie brakuje wszędzie.

:
Dzięki za odpowiedzi. Ktoś wie. ile grubości mają oryginalne Sejkowe w Potworze?
PS
Monsterki nie na sprzedaż :P I czarny i orange w jedynej słusznej wersji cool V1

:
Prawilne Monstery trzeba już trzymać.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Hogg napisał/a:
Dzięki za odpowiedzi. Ktoś wie. ile grubości mają oryginalne Sejkowe w Potworze?
PS
Monsterki nie na sprzedaż :P I czarny i orange w jedynej słusznej wersji cool V1


2,5mm/20mm

beceen | ***** ***
:
2.5 to bardzo gruby teleskop.
Większość tych sprzedawanych, ma 1.8 mm.
A te "po taniości" a Ali, potrafią mieć jeszcze mniej, 1.6.
Nasze standardowe są 2.0 mm - sprawdź Hogg czy takie ci pasują, to cię poratujemy. pifko

:
no o to chodzi, ze sa grube :))

Trzeba, zeby byly ciensze po srodku, ale zeby te pipki na koncu nadal mialy wieksza srednice niz standardowe teleskopy, bo jak sie zmontuje standardowe, to latają i psują otwory.

tutaj dobre podsumowanie: https://forums.watchuseek.com/f74/perfect-monster-spring-bars-isofrane-724844.html

beceen | ***** ***
:
I całe to podsumowanie jest autorstwa kolesia, który wsadził pasek 22 mm do zegarka z uszami 20 mm cool :D :))

:
guma sie scisnie, nie? :))

beceen | ***** ***
:
Jak się popieści, to się wszystko zmieści - niemniej uważałbym z ogłaszaniem autora guru technologii teleskopowych :D

:
a czy ja napisalem, ze on guru - dosc informatywny wątek ze zdjęciami i tyle.

beceen | ***** ***
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.