Który Orient Big Mako XL
Odpowiedz do tematu

:
Ten pierwszy Citek fajny, taki prosty i konkretny styl ;)

:
Hogg napisał/a:
mam dwa skxy (007/007), dwa prawilne Monstery Seiko BFS, FFF,



FOKJU :foch:

;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Mała edyta skx'y 007/009 :D
W oczekiwaniu na Citizena Signature :P :D

:
Hogg napisał/a:
...Jeszcze takie "cosie" wpadły w oko...

Tylko ostaniego mam :głową w mur: :D (a te dwa wcześniejsze - jeszcze bardziej są...)
.
.
....A pomarańczowy OBM najlepszy... bo mój :idea: :P :P


Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Mam niebieski i miałem full lume. Niebieski wiadomo.... Full luma ładny nic poza tym tarcza zlewa się z wskazówkami bardzo nie czytelny. Świeci jak każde big mako czyli słabo i krótko. :P

:
Niebieski MigMaco wygląda jak milion dolarów, full lume wygląda tylko tak sobie.
Zdecydowanie niebieski :idea:

:
revolta napisał/a:
Mam niebieski i miałem full lume. Niebieski wiadomo.... Full luma ładny nic poza tym tarcza zlewa się z wskazówkami bardzo nie czytelny. Świeci jak każde big mako czyli słabo i krótko. :P


Nudne są Big Maki :złośliwiec:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
pifko

Tak jak SKXy, majtki i inne podobne :P

A Monster brzydki :twisted:

:
Specjalista od kanonów urody sie odezwał :złośliwiec:

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
kornel91 napisał/a:
revolta napisał/a:
Mam niebieski i miałem full lume. Niebieski wiadomo.... Full luma ładny nic poza tym tarcza zlewa się z wskazówkami bardzo nie czytelny. Świeci jak każde big mako czyli słabo i krótko. :P


Nudne są Big Maki :złośliwiec:



Kiedyś miałem 4 szt w tym samym czasie. Czarny niebieski pomarańcze i full lume. Tak mi się podobały. Teraz wróciłem do niebieskiego i jak bym musiał zostać jednozegarkowcem to bym został z big mako :))

:
Sebastian napisał/a:
Specjalista od kanonów urody sie odezwał :złośliwiec:


A żebyś wiedział :))

:
:D

:
Coś kupione... Ale czekać melepety do jutra na objawienie :popcorn: :))

:
>>>

Jutro już nastąpiło i to przedwczoraj, a rzeczonego objawienia jak nie ma, tak nie ma... ;)

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2020-03-21, 22:18, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner napisał/a:
>>>

Jutro już nastąpiło i to przedwczoraj, a rzeczonego objawienia jak nie ma, tak nie ma... ;)

<<<


Jak to nie było?
W nowych nabytkach Bulwę bezwstydnie pokazał.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.