Który Orient Big Mako XL
Odpowiedz do tematu

: Który Orient Big Mako XL
Zegarki co prawda już nieźle oklepane ;) ale zapytam dla rozruszania foruma ;) : niebieski czy biały? Niebieskiego miałem kilka lat temu przez chwilę w łapach i pamiętam, że zrobił bardzo dobre wrażenie. Białego na żywo nie widziałem. Ktoś podpowie, który zyskuje, a który traci na żywo? Niebieski niby bardzo otrzaskany kolor, biały natomiast nie wiem czy w realu niezbyt mało wyrazisty. Ktoś z kumotrów coś podpowie?



Ostatnio zmieniony przez Hogg 2020-03-16, 20:58, w całości zmieniany 1 raz
:
Biały jest mniej czytelny.
Niebieski, moim zdaniem, robi lepsze wrażenie - wiem bo mam - ale jak masz inne niebieskie to trochę bez sensu jest kupować kolejny z tym kolorem tarczy.

Nieczynne z powodu że zamknięte
:


Taki :))

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
A to on jest Big hmmm

:
Z niebieskich w zasadzie oprócz SKX 009 nie mam już nic. Tak coś tam przeglądam w oczekiwaniu na przesyłkę z Kraju Kwitnącej Wiśni ;)

:
Bigmak niebieski.
Nie na darmo mówią na niego milijon dularuf.



Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
>>>

Moim subiektywnym oczywiście zdaniem, to zdecydowanie w wersji niebieskiej... :)

Natomiast drugi z zegarków, to ma nie tyle białą, ale raczej kremową tarczę... ;)

Ewentualnie do rzeczonego tematu można byłoby załączyć ankietę... :roll:

PS.

Właśnie otrzymałem podpowiedź, że jest to barwa o nazwie - ecru... :D

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2020-03-16, 22:10, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
Niebieski z tych dwóch . Miałem , bardzo zadowolony byłem . Teraz kuzyn jest nosicielem :)

Bransoleta taka se , ale na tym NATO co Erolek na foto pokazał , też się fajnie nosi.


No i za 3-4 stówki używkę można dorwać .

:
bladerunner napisał/a:
Natomiast drugi z zegarków, to ma nie tyle białą, ale raczej kremową tarczę.


Bo to jest full lume, więc co do zasady tarcza nie może być biała ;)

A może wersja PO?

https://www.ebay.com/itm/...EAAAOSwH1pcIO0H


A największym kozakiem jest wersja niebieska z pomarańczowym insertem (i taką to ja bym nosił z dumą :)) ). Oczywiście seryjnie nie występuje:


Ostatnio zmieniony przez Michał 2020-03-16, 23:38, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał, łooooooooo wygląda jak miliondolców :shock:
A niebieski w orientach jest dużo żywszy niż na pierwszym zdjęciu (wg moich ustawień monitora dobrze kolor oddaje zdjęcie wrzucone przez Erolka) do tego srebrne wskazówki i obwódki indeksów na których pięknie tańczy światło to mój ulubiony zestaw i dlatego mój głos oddaję na niebieskiego. No ale przede wszystkim to Tobie musi się podobać ;)

:
Dzięki za odzew :) Już tyle zegarków przewaliłem przez ostatnią dekadę, że już po prostu przewróciło się w d... ;) Człowiek na wolniejszych obrotach teraz funkcjonuje, to różne pomysły do łba strzelają :D

:
granat. Do tego wypukle szklo i bedzie kozak.
Mialem pomaranczowego i granatowego i jednak niebieskosc wygrywa cool

beceen | ***** ***
:
Jeszcze takie "cosie" wpadły w oko :D




:
a czego szukasz?
bo tak dosc szeroko jak na razie :D

beceen | ***** ***
:
A niczego Panie ;) Tak się rozglądam. Co tu szukać: mam dwa skxy (007/007), dwa prawilne Monstery ;) Seiko BFS, FFF, Amfibie noworuską, Tissota Le Locle i Navigatora, Poljota 55g i "Dżi szoka" GA 100... No, to tak na szybko i po sporej redukcji w pudełku swego czasu

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.