Coś bym sobie kupił...
Odpowiedz do tematu

:
Sebastian napisał/a:
Montana za 5K to myśle że spokojnie niebieskiego nabędziesz.


Aż tak mi się nie podoba, żeby 5k za niego płacić. A ten, który ostatnio był na fb miał dość sporo rys na lunecie i kopercie. A chciałbym jednak kupić coś nowego, albo chociaż w bardzo dobrym stanie.


Woytec, jakoś mnie te Roamery nie przekonują jeśli chodzi o markę, a w tych konkretnych modelach - pierwszy ma "rotor" na na tarczy (dla mnie to jak "5" w Seiko :D ), a drugi okropny indeks "12"

Ostatnio zmieniony przez Michał 2020-02-27, 11:06, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Imo te Roamery na tle pozostałych zegarów z wątku wyglądają tak... biednie. Nijakie są dosyć...

:
Alpina



[ Dodano: 2020-02-27, 11:26 ]
Sarx055


:
Michał napisał/a:
...Woytec, jakoś mnie te Roamery nie przekonują jeśli chodzi o markę, a w tych konkretnych modelach - pierwszy ma "rotor" na na tarczy (dla mnie to jak "5" w Seiko :D ), a drugi okropny indeks "12"

Machu napisał/a:
Imo te Roamery na tle pozostałych zegarów z wątku wyglądają tak... biednie. Nijakie są dosyć...

Co prawda to prawda hmmm
Rzeczywiście takie Presage jak wrzucil satanic666byłoby najlepsze.
Chociaż nie, najlepsze byłoby jakieś GS ale to nie ten budżet.

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2020-02-27, 11:33, w całości zmieniany 1 raz
:
A może taki "baby GS", znaczy SARX035



Niby "tylko" Seiko, ale i z budżetu by trochę zostało


Btw. Ten Gnomon to znany sklep? Zamawiał stamtąd ktoś?

Ostatnio zmieniony przez Michał 2020-02-27, 11:51, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Może taki :?:
Tylko lekko budżet musisz podnieś, bo za 5 k $ ;) nie kupisz. :(


Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Akurat ten Presage (snowflake) nie do dostania. Pewnie można szukać gdzieś po świecie i z drugiej ręki, ale tanio nie będzie

:
Tu pokazuje, że jest bynajmniej do koszyka można dodać https://www.gnomonwatches.com/cart hmmm

:
Dorian06 napisał/a:
Może taki


Za 5k pln? biorę :))

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał - mojego OS'a Ci sprzedam niebieskiego...

:
Hmm... Jakiś czas temu czesałem neta i go nie wyczesałem. Zaraz luknę

:
Przepuszcza dalej do płatności.

:
Sorki, miałem na myśli tego jegomościa:
https://www.zegarmistrz.c...CBoCi3wQAvD_BwE

:
satanic666, a ten Gnomon to znany sklep? Kupowałeś tam?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Osobiście nie, ale nie widziałem negatywnych opinii tylko raczej opłaty trzeba doliczyć.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.