Zegarek z dobrym AR
Odpowiedz do tematu

:
Hmm. Szkło fatalne. Zegar na zdjęciach super, na żywo mniej....miałem i głównie leżał w pudełku...przez rok pewnie że dwa trzy razy miałem na ręce

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Kto co lubi ja go dalej uwielbiam ale noszę różne więc średnio raz na tydzień na ręku :) Brak ar na pewno po za tym fajne wymiary bo l2l 54 mm i koperta 44,5 mm.
Przemek woli nurki IMO.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ja też wolę nurki...IMO zdecydowanie ten Twój nowy zelos zjada na śniadanie X winda...😉

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Kurka mam możliwości kupienia Maryny od Getata w dobrej cenie, tylko jak ogarnąć fundusze :głową w mur: :głową w mur:

:
Fakt, że fajny ale szkło jak szyba na klatce schodowej ;)

:
X był fajny póki obok GTSa nie położyłem :))
Miło wspominam ale przez szkło raczej do niego nie wrócę.
Pamiętam jak na podstoliku Hegemon spojrzał na to rzeczone szkło i chciał mi zegarek do kosza wyrzucić :D

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Tomek ale widziałem kiedyś fotki na jakiś stronach USA po wymianie szkła mega wyglądał.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
tomaliusz napisał/a:
X był fajny póki obok GTSa nie położyłem :))
Miło wspominam ale przez szkło raczej do niego nie wrócę.
Pamiętam jak na podstoliku Hegemon spojrzał na to rzeczone szkło i chciał mi zegarek do kosza wyrzucić :D


To szkło psuło cały zegarek.

A reakcję Hegemonu pamiętam :D

:
I staneło na tym.


:
Zaje cool
daj referencję, albo linkę, proszę.

Pozdrawiam

Jarek
:
Citizen Grand Touring Sport NB1036-50E nowy to nie wiem czy w EU dostaniesz, polować na używki można.

:
nowych brak. używki niebieskie to jeszcze...cygany praktycznie nie do kupienia

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Dzięki.
Ale ile dukatów toto kosztowało?

edit. dzięki, już sobie znalazłem przedziały cenowe ;)

Ostatnio zmieniony przez Jarek 2020-02-14, 14:44, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam

Jarek
:
satanic666 napisał/a:
I staneło na tym.

Obrazek

Raczej krótki przystanek. :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
satanic666, pamiętaj o mojej ofercie :złośliwiec: za puceny biore i podjade sam odebrać

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.