Prośba o wsparcie w konkursie na Instagramie :)
Odpowiedz do tematu

: Prośba o wsparcie w konkursie na Instagramie :)
Ośmielam się wrzucić trochę prywaty ;) - biorę udział w konkursie foto na instagramie - temat przewodni BOKEH :) Ponieważ zasady pozwalają na udostępnianie linku do głosowania i próśb o wsparcie gdzie się da to z taką prośbą zwracam się również do Was :) Za poświęcenie chwilki na kliknięcie z góry serdecznie dziękuję :) Nie trzeba mieć konta na IG - głosowanie jest na zwykłej stronie www.

Obiecuję, że usunę ten post, żeby nie zaśmiecać wątku zaraz po nowym roku jak tylko zakończy się głosowanie. Jeśli może pobyć do tej pory tutaj - bardzo dziekuję :)

Link do głosowania - https://www.strawpoll.me/19147145

Mój nick @STRIXPIXMIX ;)

Link do mojej foty: https://www.instagram.com/p/B6qLh2WnHzP/

I zgłoszona fota:


Ostatnio zmieniony przez strix 2019-12-29, 16:36, w całości zmieniany 2 razy
:
Poszło ale różnice są spore... hmmm

:
Poszedł głos :))

Przy liczbie dotychczas głosujących jeszcze wszystko się moze zmienić ;)

:
Poszło.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Woytec napisał/a:
Poszło ale różnice są spore... hmmm


Takie głosowanie jest bez sensu, bo nie świadczy o poziomie zdjęcia tylko umiejętności rozsyłania linków po znajomych ew. ilości tych znajomych w necie :) Pomijam, że jak ktoś nie ma oporów moralnych to kupi pakiet albo 5 po 100 głosów za 5$ i tak wygra.
To taki cykl konkursów tygodniowych, normalnie wybiera jury składające się chyba z 12-15 osób, ale tym razem jest nagroda od Undone i wymodzili takie głosowanie :)
Nic to próbuję sposobami jakie są oficjalnie dozwolone dlatego wielkie dzięki Panowie powyżej Ciech, Dorian06, Machu, Woytec i inni którzy być może dołączyli albo dołączą pifko :)

Pozdrawiam
strix

Ostatnio zmieniony przez strix 2019-12-29, 18:39, w całości zmieniany 1 raz
:
I ja zagłosowałem pifko

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2019-12-29, 18:36, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
poszło

:
Poszło, ale olej to chłopaku - i tak robisz foty w pytonga.

:
ALAMO napisał/a:
Poszło, ale olej to chłopaku - i tak robisz foty w pytonga.

+∞ ...poparłem Cię i ja... cool

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Poszlo,a fotka super a i obiekt niczego sobie ;)

:
Poszło bez dylematów moralnych.
Zegarek fajny, fotka zajebongo.

Pozdrawiam
ERyk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Dzięki serdeczne wszystkim z postów wyżej pifko
Nie napinam się oczywiście, to że system jest bez sensu, sami zachęcają po ogłoszeniu kwalifikacji do "szerowania" wśród znajomych i tak naprawdę powoduje to, że wygra ten kto ma więcej kontaktów w social mediach, wyszło dopiero jak już ogłosili kto wszedł do finału. Trochę szkoda odpuścić po prostu - raz jeszcze dzięki pifko :)

Ostatnio zmieniony przez strix 2019-12-29, 23:16, w całości zmieniany 1 raz
:
Głos oddany.
Dystans - 1 głos do pierwszego miejsca.
strix może jeszcze podbij gdzieś.

:
Poszło, powodzenia pifko

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.