coś o PRAETORIAN Signifer Automatic Diver i vostok gaz 14
Odpowiedz do tematu

krupik
[Usunięty]
:
Blaz napisał/a:
Jash się kiedyś nad Praetorianem zastanawiał:
http://www.gmtforum.pl/fo...hp?topic=3890.0


wątek o plastiku :) - przeczytany jakiś czas temu,
teraz zbieram się do Kobe albo inszego sklepu w Krakowie który ma w ofercie "Vostoki" żeby ich pomęczyć o GAZ'a

inny klimat niż Preatorian ale też jest świetny

:
Vostoki super wyglądają , Gaz jest bardzo fajny

:
Gazik byłby genialny jakby miał max 42mm. :(

krupik
[Usunięty]
:
Tomirek napisał/a:
Gazik byłby genialny jakby miał max 42mm. :(

zgadzam się z Tobą i boję się tych 45mm ALE
gdy je porównuję


Uploaded with ImageShack.us

to skłaniam się ku GAZowi
do pracy mam G i jeśli nie sprzedam to zostanie mi traser,MM,PO (a coś mnie korci by nie sprzedawać żadnego jednak ;) )
więc teraz nowa prośba - który Wam się bardziej podoba - dlaczego to drugorzędne bo oba mnie satysfakcjonują i żaden nie ma Szwajcara - a chciałem ETĘ;)
Praetorian wygrywa niebieskim trytem ale klasy więcej w GAZie

:
Ja bym wybrał GAZ'a

krupik
[Usunięty]
:
Svedos napisał/a:
Ja bym wybrał GAZ'a


ok taka odp mi wystarczy :)
postaram się niedługo pochwalić

ps. jak ktoś ma ochotę coś dodać to też chętnie poczytam :)

Ostatnio zmieniony przez krupik 2010-09-28, 07:42, w całości zmieniany 1 raz
:
GAZik bardziej uniwersalny. I do gajera i do dżinsów.

:
GAZ jest świetny. Niewiele brakowało a sam bym go nabył. Sam nie wiem dlaczego tego nie zrobiłem ... hmmm

Foch und Ch.
:
Bierz Gazika , bardzo fajny zegarek .

olek
[Usunięty]
:
gaz, a najlepiej ten (ma tryt)


Uploaded with ImageShack.us

Ostatnio zmieniony przez olek 2010-09-28, 11:40, w całości zmieniany 1 raz
:
Mi też już po nocach jakiś trytowiec się śni...ten Gazik jest świetny i ma dobrą cenę jak za automat z trytem. Gdyby nie monstrualne rozmiary to zainteresowałbym się jeszcze Ekranoplanem i nowym Ancharem, który ma genialną kopertę(chodzi mi o kształt, nie rozmiar), dobry mechanizm Seiko i piękne opakowanie :) Ale ten rozmiar 47mm...

Ostatnio zmieniony przez Bibliotek@rz 2010-09-28, 12:01, w całości zmieniany 1 raz
olek
[Usunięty]
:
ekranoplana mierzyłem ale średnica i grubość koperty powalają. To nie jest zegaek na co dzień;)

:
No właśnie tak myślałem :/ Kurde, jak można zrobić tak fajny zegarek w tak wielkiej kopercie...przecież mieliby duuużo większy popyt na normalny rozmiar, powiedzmy max 44mm.
Może z Ancharem jest inna sytuacja i jego koperta jakoś lepiej leży na ręce. Przynajmniej na fotkach tak wygląda.

:
Ostatnio widziałem, że Ekranoplan w chrono wyszedł. Ale koperta dalej tak samo olbrzymia :cry: Nawet na mojej tłustej rączce dziwnie wyglądała. A Anchar choć równie zarąbisty jak Ekranoplan to na zdjęciach wcale nie robi wrażenia mniejszego :( No i za ta cenę mogliby szafira wstawić... :(

Ostatnio zmieniony przez Tomir 2010-09-28, 13:27, w całości zmieniany 1 raz
:
Ale to chrono to kwarcok jest na bakterie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.