Kostka w niedużym rozmiarze
Odpowiedz do tematu

:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Posypało się propozycji. Dziękuję wszystkim za odzew, ale chyba zmieniam koncepcję. W sąsiednim wątku wyczytałem, że Dan Henry 1970 wraca do sprzedaży i tym razem na 100% muszę go kupić :))

:
Buczo napisał/a:
Posypało się propozycji. Dziękuję wszystkim za odzew, ale chyba zmieniam koncepcję. W sąsiednim wątku wyczytałem, że Dan Henry 1970 wraca do sprzedaży i tym razem na 100% muszę go kupić :))


Zdaje sie, ze za 3 tygodnie maja wejsc do sprzedazy.

Na pewno niebieski. Gdzies na WUSie sie przewinal, ale nie moge znalezc. Niczego sobie.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Erolek, A są informacje czy będzie wersja 40 mm? Bo ja paczam po internetach i nie mogę znaleźć nigdzie info o tych nowych henrykach :/

P.S. Z wujka gugla tez korzystałem i nic :P

:
bandi napisał/a:
Erolek, A są informacje czy będzie wersja 40 mm? Bo ja paczam po internetach i nie mogę znaleźć nigdzie info o tych nowych henrykach :/

P.S. Z wujka gugla tez korzystałem i nic :P


Nic, poza jedną lakoniczną informacją od Dana, że zegarki zaprezentowane w ubiegły weekend na Windup Fair w Niu Jorku wejdą do sprzedaży za 3 tygodnie i jednym niewielkim zdjęciem niebieskiego (którego nie mogę znależć).

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Podziękował pifko
Widać Dan nie umie w marketing i podgrzewanie atmosfery przed wypuszczeniem fajnego zegarka tylko walnie od razu prosto z mostu :D

P.S. Sory za offtop :oops:

:
bandi napisał/a:
Podziękował pifko
Widać Dan nie umie w marketing i podgrzewanie atmosfery przed wypuszczeniem fajnego zegarka tylko walnie od razu prosto z mostu :D

P.S. Sory za offtop :oops:


To jeszcze offtopem - znalazlem watek na WUSie:

Kliken machen

Oraz fotka (zrodlo - Watchonista):


Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Niebieski też fajny cool

:
Taki trochę damski.

:
Podejrzewam że bedzie hit, szybko pójdą pewnie.

:
Super jest!

Skate or die!
:
:/ chyba lepiej by wyglądał jakby pierścień z minutami był biały a nie błękitny hmmm
no ale wtedy trochę z indeksami by się gryzło i trzeba by pomyśleć co z nimi zrobić :P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.